Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha megláttok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha megláttok egy csapat lúzert mit gondoltak?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy 5-6 srác egy cspatba, van köztük szemüveges pattanásos, elhízott, meg ilyen nyomi arcuak, aztán elesnek mondjuk, mert tél van és alattuk van a jég.

Tegyük fel, hogy 2nek lecsúszik a gatyája, másik 2nek meg már alapból lent volt, csak nem vették észre, a szemüvegesen meg fordítva van a szemüveg.



2017. febr. 7. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:

:D kicsit szürreális ez a kép.

Egyébként valószínűleg elsétálnék mellettük, és 3 perc múlva elfelejtem a létezésüket.

Kicsit esetleg sajnálom az ilyen embereket, mert legtöbbször játékfüggők (bár ez megbocsátható, nyáron néha én is rákattanok az orira vagy gta vre vagy a battlefieldre), és így kimaradnak a saját életükből.

18/L

2017. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég hihetetlen :D

Bárkit megmosolyognék, akinek lecsúszik az utcán a gatyája, akkor is, ha nem szemüveges és pattanásos :)

Egyébként azért nem tartok senkit sem lúzernek, mert szemüveges vagy pattanásos vagy nem izmos.

2017. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem, arra nem tudjátok esetleg a választ, hogy én miért vagyok ennyire szexi?

Azt hallottam, azért mert nagyon szerény vagyok, de szerintem csak az isteni arcom és testem miatt, ami mellé ugye semmi nagy képűség nem társul, csakhát még zseni is vagyok és dicsekedni sem szoktam vele.

2017. febr. 7. 10:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kockulás teszi.... Annyit játszottál, hogy már kezdessz átalakulni az ottani karakterekké :D
2017. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kép nélkül nem hisszük el, hogy szexi vagy :D
2017. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miről tegyek ki képet, csak nehogy félre értések szülessenek, a nagy lábujjamról? Mondjuk attól is pörgött már be lány, dehát megszoktam, mindenkire ilyen hatással van isteni személyiségem és vonzóerőm.
2017. febr. 7. 11:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Az arcodról tölts fel képet:)
2017. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, még telefonon át is érzem a szexiséged. 🙃
2017. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Várjuk a képet!
2017. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jaj de vicci. tréfarépát vacsiztál? :p
2017. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!