Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, veletek is szokott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek is szokott olyan lenni, hogy megláttok egy szebb lányt és kevesebb lesz az önbizalmatok? Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

velem van olyan, hogy elindulok hazafele és akkor ugy érzem, hogy nem is nézek ki annyira rosszul, majd meglátok egy nálam szebb, jobb adottságokkal rendelkező lányt és kb "eltűnik" az a kis önbizalmam is, ami volt, mielőtt megláttam a másik lányt


veletek is szokott ilyen lenni?

ez mennyire normális?


kort és nemet is légyszi :)


16/L



2016. aug. 4. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen normális.

Nekem alapból kevés az önbizalmam...:(

Mindig ez van.

17/L

2016. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem szokott.

30/N

2016. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Velem is mindig ez van..

És annyira utálom mikor a bunkó p*csák belebámulnak az arcomba és végig mérnek..értem én enélkül is, hogy szebbek nálam, legyen büszke magára meg a rövid gatyából kilógó fél seggére.. :'D

16l

2016. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kevés az önbizalmam :C Nálam mindig ez van, teljesen természetes, de én még attól is kivagyok, ha látok egy fiút, akinek nőiesebb teste van, mint nekem... :D Én már nagyon nem is reménykedek, úgy lépek le itthonról, hogy na, ma is szarul fogunk kinézni... Ez van, mindig arra gondolok, hogy dolgozok az ügyön, néhány hónap, és meglesz az eredmény... Hát, az a bizonyos eredmény még mindig várat magára, de még ha meg is történik, lesznek nálam szebbek, akiknek még csak dolgozniuk sem kellett érte. Néha elszomorodom ettől, de ez természetes nálam, ahogy az elbizonytalanodás is. Ha neked még megvan az, hogy "nem is vagyok olyan rossz ma", örülj neki, és ne hagyd, hogy elrontsa a kedved egy esetlegesen csinosabb lány. :) 16/L
2016. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3. ezt én is nagyon utálom :D

mondjuk engem az is tud frusztrálni, ha egy eszméletlen helyes srác végigbámul



4. próbálom nem hagyni ( ez hülyén hangzik, de gondolom érted :D ) , de az esetek 99%-ban sikerül


köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még :)

2016. aug. 4. 15:05
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Az a baj,hogy en rendszeresen veszem el a sajat onbizalmamat:D Nagyon erdekel a divat vilaga,ezert gyakran nezek divatbemutatokat,es a models.com-ot is gyakran latogatom. Hihetetlenul el szokta venni az onbizalmam,amikor latom,hogy velem egyidos lanyok mennyire szepek,es milyen karriert futottak be:( Sot,a varosunkban is lakik tobb modell,gondolom nem kell ecsetelnem,mekkora nullanak erzem magam amikor elmennek mellettem.

16L

2016. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Szintén ugyan ez van velem is. ^^" Mire összekaparok egy kis önbizalmat és elhiszem hogy van esélyem jön egy másik lány és el is tűnik. ^^"

17/L

2016. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem tom, még sosem tapasztaltam ilyesmit, de álítólag ez normális kamaszkorban... Biztos én vagyok a fura. :) 18/l
2016. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem az összes lánynál szokott ilyen lenni akinek egy pici önbizalomhiány van
2016. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
76%

Ne más lányokhoz viszonyítsátok magatokat, ne is érdekeljen ki hogy néz ki.

Lehet szebb vagy jobb segge vagy bármi, mindig gondolj arra hogy akkor sem olyan mint Te.

Ez a legjobb dolog, hogy mindenki más. Te látod a felszínt ami csak egy dolog, ahogy írtam fent is lehet valaki szebb, de ettől függetlenül rengeteg dolog hiányozhat belőle ami benned megvan!

Szóval nyugodtan legyen csak önbizalmad, és büszkén sétálj, légy büszke magadra és arra aki vagy! ;)

18/f

2016. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!