Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok kötődni senkihez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kötődni senkihez?

Figyelt kérdés

Hamar megunom az embereket sajnos és így nem alakul kikötődés, de szerintem nem is tud, hogy miért?? 1 hétig beszélgettem valakivel, szimpatikusnak találtam de ráuntam és már túl kiszámíthatóvá vált azonban tartom vele a kapcsolatot mainapig, már lassan 1 éve és egyszerűen semmit nem érzek, ő amúgy lány én meg fiú vagyok.

még csak kicsi szeretet sem, ha megtetszik egy lány az akkor addig tetszik, amíg nem találok érdekesebb embert vagy ránem unok, ez miért van?

Nem akarok senkire se ráunni, rosszúl kéne magam éreznem, hogy annyi embert megsértettem már, de semmilyen érzés nincs bennem emiatt, egy vödörnek érzem magam víz nélkül.

erdőnek fák nélkül és így tovább..

17 esztendős vagyok.


2017. febr. 9. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

mert még nem fogott meg igazán senki.

pár év múlva fogod az értékelni hogy te is szeretsz valakit, és viszont szeretnek, meg ha majd megtalálod az igazit.. :)

2017. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez szerintem túlságosan is hát hogy is mondjam, álom világban élő hozzáállás, ez bizonyára annak köszönhető, hogy más az életünk és te mesének fogod fel, de azért köszi a választ, de nem hinném hogy ez a gond, ettől függetlenül ment a zöld, mert idődet rámpazaroltad, mint mondtam már rengeteg, de nagyon nagyon sok lánnyal beszélgettem, ennyi lányból már egy embernek simán megtetszik valaki úgy hogy párkapcsolatot tudjon vele létesíteni, de én meg sose érzek semmit, ugye mondtam is hogy megbántottam embereket, mert volt hogy az adott személy meg érzett, mindegy a lényegen nem változtat.
2017. febr. 9. 18:35
 3/4 A kérdező kommentje:

valaki azt írta privátban pszichopata vagyok és az ilyenek elkerülése véget kijelenteném, hogy nem vagyok az, mondjuk tényleg nehezen sajnálok meg valakit, de azért van, mert az élet felkeményített és olyan a felfogásom, hogy egyszer úgyis rendbe jön és így jobb lesz neki, így nem is bánkódok rajta.

Sírni is szoktam, elég sokszor, leginkább azon hogy nem kötődök, szószerint rosszúl leszek aztán elvonulok a sötétbe, nem szégyen ez, mindenkivel megesik gondolom és még mindig jobb mintha gyomorfekélyt kapnék, mert elnyomom az érzéseimet.

2017. febr. 9. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem találtál senkit, akibe igazán szerelmes lettél volna. Egyszer majd jön valaki, akit bármennyire is igyekszel is, nem tudsz majd elfelejteni. :)


Egyébként lehet, hogy egy picit felszínes is vagy, mondjuk csak a kinézetét nézed, és igazából nem is érdekel igazán, ahhoz, hogy teljesen megismerd. De majd biztos, hogy változik!

2017. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!