Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tud kötődni senkihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tud kötődni senkihez egy férfi, miért "erőszakoskodik" velem?

Figyelt kérdés

Csak 1-3 hónapos kapcsolatai voltak. Állítása szerint nem fogják meg a lányok, egyikhez se tudott kötődni hosszú távon. Barátai sincsenek, a kötődési problémái miatt.1,5 éve próbálkozik nálam. Részemről kölcsönös, de nyilván ez se lenne részéről tartós. Ezt így nem mondtam ki, hogy ezért utasítom vissza. Látom, hogy nem esett le neki. Sok barátnője volt, amelyik igazolta ezt a törvényszerű viselkedést nála. Érzek iránta valamit, ezért se érti, miért utasítom el.

Mindketten tudjuk mi lenne a vége, de ő párkapcsolatot akar, miért erőlteti ennyire?


2016. máj. 31. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondd meg neki.
2016. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de terel. Meg akarja próbálni, hátha.
2016. máj. 31. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod meg neki akkor mitől esne le? Ez egy férfi ők nem értenek a célzásokból.

Ha annyira azt akarod hogy leszálljon rólad akkor kerek pere kimondod hogy "hagyjál békén nem akarok veled kapcsolatot ne próbálkozz". Ezen már nincs mit terelni mert ki van mondva egyenesen.

Ha meg valójában nem is akarod hogy leszálljon rólad mert hagyod terelgetni akkor ne panaszkodj mert te játszadozol vele

2016. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Flogeir ***** válasza:

Azért erőlteti, mert úgy gondolja, hogy van esélye. És van egy olyan férfi típus (nem is kicsi számosságban), aki ha úgy gondolja, hogy van esélye, akkor a végletekig képes a nyakadra járni, amíg el nem éri a célját. Nem párkapcsolatot akar, hanem partnert. HOsszabb-rövidebb időre, egyre megy. Ha van más a láthatáron, akkor rövidebb időre, ha nincs másik kapható áldozat, akkor lehet, hogy hosszabb időre is beállna melléd. Közben persze látványosan szenvedne, két együtt töltött alkalom között eltűnne pár napra, 1-2 hétre, amíg "neki időre van szüksége", vagy "a haverokkal akar együtt lógni" itt-ott, és csak akkor jelenne meg újra, amikor nagy hiány van. Aztán melletted jó eséllye fűzne több lányt, amiből ha valamelyik bejön, akkor téged dobna.


Én ezt öt gyermekes megállapodott családapaként mondom. Rengeteg ilyen férfi van manapság. Kutyából nem lesz szalonna, az igazi kapcsolatra képtelen férfiakból sem lesz társ. Ezt jobb ha hamarabb belátod, és neked sem fog annyira fájni. A dolog pikantériája, hogy valamiért van egy olyan női réteg, ami ezt beveszi, és ezért ezt a népes férfitábort unalomig kiszolgálja azok kénye kedve szerint. Férfiként nyilván azt nekem végképp nehéz megérteni, hogy ez miért jó a nőknek, de azt csak ismételni tudom, hogy jobb ha elfelejted.

Persze a kérdésed olyan szinten van tele bizonytalansággal, hogy jó eséllyel már elvesztél. Ha határozott, erős nő lennél, akkor ezt a kérdést fel sem teszed, hanem elhajtod az illetőt. Szerintem abban is, hogy itt feltetted azt a kérdést, lelked mélyén az vezetett, hátha valaki megerősíti, hogy érdemes igent mondanod. Én még egyszer mondom: ÓVAKODJ!

2016. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3: abban igazad van, hogy érzelmileg bele vesztem az ügybe, testiség köztünk sose lesz. Nincsenek haverjai, az biztos, hogy több nőnek csapja a szelet. Partnerre bennem sose lel, érzelmileg van csak esélye nálam, mert azt sajnos nem tudom irányítani, csak a testem, hogy mit teszek és mit nem. Nem azért tettem fel a kérdést, mert gyenge vagyok, hanem mert szeretném megérteni mi motiválhat egy ilyen embert. Nem megerősítést várok, inkább okulni jöttem fel ide. Hisz nem tudhatunk mindent biztosra. Köszönöm a választ!
2016. máj. 31. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!