Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes már az első "randin"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes már az első "randin" megcsókolni a lányt? Vagy miből lehet felismerni hogy ő is akarja? F/13

Figyelt kérdés
Jöhettek azok a mondatok hogy: jajj te minek csajozol de nem érdekel én nem fogok várni hogy felnöljek.
2017. febr. 10. 21:58
 1/4 Krukutyán Levente ***** válasza:
81%

Én inkább azt mondanám, hogy : Minek csajozol, ha még olvasni se tudsz? Ez felnőtt kategória.


Amúgy meg nincs olyan, hogy érdemes. Ha úgy jön ki a lépés, akkor csókold meg, ha nem, akkor nem. Nem kell erőltetni.

2017. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire ismeritek egymást? Ha szinten egyáltalán nem, akkor minek első randis csók? Egy majdnem idegen ember engem pl. ne csókoljon meg.

Egyszerűbben: Ha megcsókolod, egyáltalán nem biztos,hogy lesz második randi, mert feleslegesen nyomulsz. Ha nem teszed meg, lehet esély a második randira.

2017. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges az meg boven ismerkedés foleg ha nem ismeritek egymast.Igy legalabb lesz értelme máskor is talalkozni😏
2017. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Viszont küldeném az első kommentelőnek hogy: mit csináljak 13 évesen a tanulás és a szüleim segitségén kívül? Jó persze barátokkal elvagyok de őkse érnek rá mindig. És nem szeretek bent ülni. Ez nekem kell igenis érdekelnek ezek a dolgok! A többieknek meg kösz a válaszát!
2017. febr. 11. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!