Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin gáz ha megpróbálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin gáz ha megpróbálom megcsókolni? 18f

Figyelt kérdés
szerintetek lányok első randin gáz csókot bepróbálni? nektek hogy történt az első csók a párotokkal? hányadik randin és milyen szitu volt? mert az is egy probléma nekem, hogy nemtudom mikor kéne lépni és megcsókolni, csak gondolni merem mikor kéne... általában ezzel nem volt gondom de ez a nő... ez a nő más, vele tényleg komolyan szeretném és félek elrontok valamit!
2013. jan. 3. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
majd meglátod de sztem elég ha 2. vagy 3. on türelem csókot terem:)
2013. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem jó ötlet szerintem. Van akinél bejöhet. Nekem 3. talin volt, de úgy, hogy előtte neten egy hónapig beszélgettünk.


21/N

2013. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem első randin már volt csók, de úgy, hogy előtte évekig jó barátok voltunk. Úgy csókolt meg, hogy megkérdezte, hogy fázok-e, igent mondtam, magához húzott, megölelt és pár percen belül el is csattant az első csók. :) 16L
2013. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmmm értem, igen amúgy mindenki ezt mondja hogy csaj és randi függő de azért 2.3. randiig nem árt várni, az a baj őszinte leszek: gyönyörű lány és félek hogy valaki más lecsapja előlem hogy csúnyán fogalmazzak :D
2013. jan. 3. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát érződik....ha egymás szemébe néztek egyszer....és ugymaradtok....és elkezd a fejetek akaratlanul is közeledni mármár, akkor ott van esély rá
2013. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Adj neki egy forró puszit az első randin, öleld meg. A második randin meg mehet a csók. :D


Nálam bevált annó. Nem szeretem az olyan pasikat, akik elsőre letámadnak, de vonzódtam a sráchoz, és ebből a gesztusból éreztem, hogy nem csak lekapni akar, hanem lesz még randi, és ott már igazi csókot kapok. :)


19/L

2013. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!