Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen?!

Figyelt kérdés

Kezdek megkattanni a körülöttem lévő emberektől . Az lett a divat hogy szerezzünk egy pasit és az első adandó alkalommal csaljuk meg . Én ezt nem értem , akit szeretek sose csalnám meg, akit meg nem azzal nem jönnék össze.. Vagy akkor miert vannak "kapcsolatban " ,mert az milyen Menci v miért? Kérlek magyarázzátok el .

Akik meg huzamosabb ideig "jàrnak" azok meg havonta szakîtanak kèt napra vmi semmisèg miatt .... Konkret pèldàt kiemelve az egyik ilyen pár még kb hireszteli is hogy most mennek az egyik WC-be békülős szexre....(es sajnos komolyan) .Engem ez kiborít , bár lehet bennem ban a hiba ... Mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga h 15 évesen a WC Ben bszunk ... Ráadásul még híresztelik is .

Rossz érzés hogy nem tartozom sehova mert csak riban.cok vannak +olyan fiúk akik az ilyenre buknak... Nem kapcsolatot akarnék mert nem hiányzik , csak akármilyen értelmes társaságot ... 5év után is alig tudja bárki hogy ki vagyok, mert nem vagyok olyan mint a többiek , nem rakom ki a mellem meg a seggem, stb...

És bár ez a társaság nem vonz de fáj hogy nincs senki hasonló a környezetemben . Ettől már lassan elhiszem hogy velem van a baj ...vagy tényleg velem van?? 15/l



2017. febr. 10. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont te vagy a normális, nem veled van a baj hanem a többiekkel. 18f
2017. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy és velük van a baj. Elfajult picit ez a mai világ, de hidd el, ha ilyen maradsz, akkor csak jobb lesz neked.
2017. febr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Elég szomorú hogy ilyen emberek vannak a környezetedben. Hidd el veled semmi baj, örülök hogy legalább te nem vagy hülye... De majd rájönnek ezekre ők is idővel😀😉
2017. febr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled semmi baj, a hatalmas különbség közötted és a többi fiatal között az hogy te nem az "egyszer élünk" elvet osztod. És szomorú hogy nagyon ritka az ilyen, mert senki nem akar a "kirekesztett", "különc" (mert sajnos a normalitás manapság ezt jelenti) réteghez tartozni (bár ennek biológiai okai is vannak), ezért mindenki azt csinálja/próbálja csinálni mint a többiek, hogy tartozzon valakikhez. Te és még az a kevés ilyen korú akik nem csinálják ezt csupán rendelkeznek annyi ésszel hogy nem követik vakon mások baromságait, és ez hatalmas mértékben szétválasztja a fiatal társadalmat.

Én személy szerint örülök hogy még van ilyen, és remélem nem hal ki ez a fajta gondolkodás.

2017. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!