Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú panaszkodik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú panaszkodik egy lánynak, hogy hideg van, az ugyanolyan mintha fordítva lenne?

Figyelt kérdés
A lányok ilyenkor pulcsit várnak a fiútól vagy ilyesmi.. de a fiúk??
2017. febr. 11. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

pulcsit ez jó xD Radiátort akarnak nem pulcsit...

Vagy pedig azt akarják, hogy fejlődj vissza ősemberbe, neked nem lesz nehéz és gyújts tüzet nekik, tudod tűz, nagyon meleg, lehet sütni is a segítségével, ha a villám a fába csap gyakran ez lesz belőle a szerencsétlen mellett akire ráesik a fa.

2017. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Jézus, nem :D

Biztos nem akarja elkérni a fiú a kabátod, csak kijelenti hogy hideg van és esetleg kicsit fázik. :D

2017. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tételezzük fel, hogy a fiú viszonylag udvarias. Adott esetben odaadná a kabátját. Szerinted egy ilyen fiú lehámozná a ruhát egy lányról? Persze hogy le, de akkor nem csak a pulcsit, és nem azért mert fázik... ;)
2017. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam,hogy a kabátomat kéri, csak nem tudom mit segíthetnék akkor neki, ha fázik?
2017. febr. 11. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Öleled át, szeretgesd meg, stb.

Vagy menjetek melegebb helyre;)

2017. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Célzás hogy most ne nyúlj be a nadrágjába mert hidegbe összemegy.

Egyébként én is szoktam mondani SEMMI célzás nélkül, szóval lehet csak mondta.

2017. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van, ha fázik:

-Adj neki egy forró csókot

-Küldd melegebb éghajlatra :D

2017. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak megjegyzi. De az is lehet hogy hozzá akar bújni/így ajarja átölelni.
2017. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!