Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek velük ma este vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek velük ma este vagy ne?

Figyelt kérdés

Lehet nem ide illő a kérdés nem tudtam neki jobb helyet..

Két hete ismerek egy külföldi lányt aki az iskola miatt van itt, lefeküdtünk, azóta beszélünk, ma este mennek bulizni a két barátnőjével meg 5 másik külföldi sráccal(őket nem ismerik annyira), viszont fogalmam sincs menjek-e :D Angolul szoktunk beszélni de mivel nekem ANNYIRA nem jó az angolom(tudok beszélni de nem perfekt) így félek az estétől milyen lesz :D A csaj mondta úgy is velem lesz stb meg velem akar táncolni de nem tudom :D

Ti mennétek? (hülye kérdés tudom)


2017. febr. 11. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék ;)
2017. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

hát azt látom, hogy nem perfeKt K-al ....

Én legutóbb voltam ilyen helyzetben, majd azon kaptam magam, hogy leütöttek és megakartak enni, mert kiderült hogy kannibálok, de nem tudák kivel kezdenek, átváltoztam szupermega vízi óriás rágcsáló szörnnyé és elpusztítottam őket, nekem szerencsém volt a génkísérleteknek hála, de érted aggódok!! NEm viccelek komolyan mondom!

2017. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
direkt írtam így, igen én is ettől félek, hogy megsütnek a villamoson.
2017. febr. 11. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es, szerinted mégis, hogy kell írni azt, hogy "perfekt", ha nem k-val? (és nem k-al...)
2017. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!