Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Menjek le a boltba mig alszik?...

Menjek le a boltba mig alszik? Reggel este tejjel kel fekszik. Ma azert nem, mert szandekosan romlott tej volt a kisboltban. Kérjek panaszkönyvet?

Figyelt kérdés

A zacskos tejrol le volt mosva a szavi idő.

Amikor a boltban mondtam hogy megnézném, az elado hirtelen beszelgetesbe kezdett a gyerekekröl stb igy csak itthon vettem eszre hogy a nap le van mosva, de romlott is a tej de nagyon.


A gyerekenek pont nincs itthon semmi hasonlo,meleg vizzel aludt el....(2 éves)

vészesetre vettem, míg nem veszek normális tejet v tejitalt.

A reggelt el se tudom kepzelni mi lesz. És csak én vagyok itthon vele es senkinek nem tudok szolni hogy hozzon tejet kb most...az ejjel nappali 5 perc azaz 10 oda vissza...


2016. máj. 11. 21:52
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És holnap megyek reklamálni és nem tudom panaszkönyvet kérjek e
2016. máj. 11. 21:53
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

reggel kelj fel előtte, készülj el. ha felkel, akkor tedd be a babakocsiba és spuri a tejért.


másik megoldás, hogy most becsöngetsz ahhoz a szomszédhoz akivel jóban vagy és megkéred, hogy menjen át 10 percre.


ha utóbbi nem, akkor marad az első, otthon nem hagynám

2016. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Csak megoldod egy éjszakát tej nélkül. Reggel meg lementek együtt a gyerekkel. Én nem hagynám otthon a gyerekemet egyedül még 10 percre sem. Ha bármi baja lesz még a gyámüggyel is gondod lehet. Vagy kérj meg valakit akiben megbízol, hogy legyen vele, vagy menjetek le holnap együtt.

Egyébként a panaszkönyv nem tudom miért olyan fontos ebben az esetben, ha panaszt szeretnél tenni, akkor kérd el ha nem akkor ne..

2016. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem merném otthon hagyni egyedül. Szomszédtól kérni (holnapi vásárlásból visszaadni) vagy reggel boltba menni.
2016. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
bakker nem lehet megmondani egy ket evesnek hogy nincs reggel tejci?? ket evesem van nekem is o is tejjel indit es fekszik, de pl ha reggel utazunk nem kap mert az autozast nem birja...egyebkent az disznosag h romott tejet adtak el de a panaszkonyv semmit nem er onmagaban, irj a nebihnek levelet. a gyerekednek meg adj reggel melegtejat, vagy barmit ami kicsit edeskes es meleg es mond meg hogy a tehenke ma alszik es nincs tej vgy barmit amit akarsz, szerintem enyhen tul liheged ezt kerdest, valoszinu 3 percig lesz nyugos a tej miatt aztan lerakod ele a reggelit es pont mindegy lesz neki. csk reggire valami olyat csinalj most amit nagyon szeret pl bundas kenyeret vagy mezest.stb
2016. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Marad az első.


Es szerinted panaszkonyvet kérjek vagy a csak reggel ott levő eladonak boruljak ki?

2016. máj. 11. 22:05
 7/23 A kérdező kommentje:

Reggel nem eszik itthon es bölcsibe viszem es nem akartam ehgyomorral.

Szoval reggel bolt tej aztan vissza haza melegites, aztán bölcsi, munka..

Jo lesz

2016. máj. 11. 22:07
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
Panaszkönyv már rég nem ér semmit. Olyan, mintha a bolt főnökének irnál levelet, aki nyilván tud a dologról, hisz az ilyet az ő utasítására csinálják. NÉBIH-nek tudsz írni esetleg
2016. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
es ha kivetelesen eszik itthon reggel? es ha evszel neki egy kakaot a boltban amit utkozben megihat? szerintem 2 evesnel lehet kicsit rugalmasabbnak is lenni...
2016. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem meleg teát irt a valaszolo.:)


Amugy panaszkonyv, nebih es tekozlo homar, vagy semmi.:) ha mar lud...:)

2016. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!