Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom ezt minek vegyem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ezt minek vegyem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Számomra az ellenkező nem elméje,természetesen és magától értetődően zavaros,így inkább mások véleményére hagyatkozom ebben a témában.

Nekem viszonylag hosszú ideje tetszik egy fiú.Akivel eddig sosem beszéltem(de a női megérzéseim jót súgnak) Egy jótékonysági program keretein belül láttam meg,ahol barátnőim szerint bámult.Után egy szórakozóhelyen is észre vettem,két alkalommal.De csupán egymás tekintetét kaptuk el időnként.

Ezzel az alkalommal viszont ugyanazon a helyen a barátaiba botlottam,akik egész lent létem alatt(a terasz és a benti rész között ingáztam) bámultak engem.Mármint..egyértelműen felismertek,szerintem.Itt két opció áll fent.Vagy felismertek,hogy igen ez az a lány aki a haverjuk körül "legyeskedik" vagy(bár nem szeretném magam szürreális tézisekbe ringatni)esetleg beszélt rólam nekik.(22/L)



2017. febr. 11. 23:36
 1/2 anonim válasza:
Figyelj, ha nem mentél oda a palihoz vagy nem küldtél felé jeleket h tetszik stb akkor neki tetszel. De ha elmondtad a barátaidnak akik ezt továbbították neki akkor csak felmértek. Viszont ha neked tetszik borzasztóan akkor az ember akaratán kivül is van olyan kisugárzása amit pont az a fiú kap el aki neked tetszik. Ez olyan mintha rád lenne írva.
2017. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 October15 ***** válasza:

22 évesen komolyan nem mertél odamenni hozzá egy buliban?:D Könyörgöm ne égess ki. Mi a legrosszabb ami történhet? Mármint azt leszámítva, hogy kéjgyilkos és holnap benne leszel a hírekben?


25F

2017. febr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!