Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg/vegyem rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg/vegyem rá a szüleimet hogy nálunk aludjon a barátom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, a barátom egy fél évvel nagyobb. fél éve vagyunk együtt, egész augusztusban nem lesz itthon, ezért úgy szeretném majd amikor hazajön (akkor leszünk szinte 9hónapja együtt) akkor itt aludjon mivel lesz sok megbeszélni valónk nameg sokaig nem lesz itthon ezért hiányozni fog stb. a szüleim kicsit szigorúak, viszont ha úgyvan szerintem meg lehet gyôzni ôket. Érdemes megpróbálnom? kinek mikor engedték meg, hány évesen?

2016. jún. 30. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem megengedik. Beszéljétek meg a dolgokat, de ne felejtsetek el védekezni.
2016. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy nem dugtok, mert úgyis azt hiszik.
2016. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem szeretnénk lefeküdni, semmiképp amikor valaki otthon van aludni és beszélgetni nameg összebùjni szeretnénk:)
2016. jún. 30. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerik a fiút? Mert ha kedves, aranyos srácnak gondolják és megmondod, hogy nem szeretnétek szexelni, akkor szerintem megengedik.
2016. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ismerik és nagyon kedvelik:)
2016. jún. 30. 16:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy érdemes megpróbálnod,főleg ha szerinted is meglehet győzni őket.

Mondd el nekik is ezeket hogy mivel egy hónapig nem látod,biztos sok megbeszélnivalótok lesz,szeretnéd hogy ott aludhasson nálatok.

Egyébként én szüleim is kicsit szigorúak,ezért nem is hittem hogy ezt megengedik,de azért megpróbáltam,és meglepett,de már 15 évesen(pontosabban majdnem 16)is engedték.

2016. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
77%
Ha elmondod amit nekünk leírtál, (Hogy egy hónapig nem fogtok találkozni, ezért utána szeretnétek kicsit több időt együtt tökteni. Nem akartoklefekudni, csak beszélgetni, összebújni, ilyesmi.) akkor meg fogják engedni, ebben semmi kivetnivalót nem találhatnak.
2016. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
eh 16 évesen ebbe nincs nagy beleszólásik szerintem, jogilag öszeházasodhatok szülői beleegyezés nélkül is szóval nem tudom minek tiltana
2016. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dugtok, beszéltek, vagy tudomisén mit akartok nincs joguk beleszólni az életedbe.
2016. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem mond meg nekik, hogy nem azért mész amiért azt ők gondolják, csak szeretnétek összebújni, egymás karjaiban elaludni.:D Nekem is szigorúak a szüleim, de ezt így előadtam és megengedték 15 évesen. A barátnőm 13 most lesz 14, de neki azért engedték meg mert ismernek engem a szülei.:D Végén mondtam, hogy amikor ők ilyen idősek voltak biztosan ők is ezt akarták.


Bocsi ha már késő, gondoltam leírom.

2017. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!