Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam barátnőmmel 1év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam barátnőmmel 1év után. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1 év 4 hónap után szakítottam. Az volt a baj hogy sokat veszekedtünk és mindig én voltam a hibás holott ő vergődött mindenért. Pl: Megyünk az utcán és azt mondja hogy fél szemmel néztem a lányt holott nem.

Ilyeneken meg kis hülyeségeken veszekedtünk. Nem tudott sose bízni bennem és ezért mindig ideges volt. Ebben is én voltam a hibás szerinte. Vasárnap mikor szakítottam vele utánna vissza akartam fogadni és ő mondta hogy nem csináljuk vissza. De már akkor furcsa volt meg egész héten. Aznap le akartam venni hogy kapcsolatban rányomtam a facera telefonon a keresőben és belépve maradt a facebookba a barátnőm. Megnéztem és láttam hogy 2 csávóval írogatott az egyikkel matekot na de a másiknak egy alsónemüs képet küldött. Az nagyot ütött. Most pénteken meg épp hogy kiment belőlem a fájdalom erre rámirt hogy sajnálja meg nem bírja tovább nélkülem. Mondtam neki hogy már késő elcseszte de még mindíg szeretem mit tegyek?



#vége #kapcsolat #párkapcsolat #szakítás #vége a kapcsolatnak #eljátszotta a bizalmam
2017. febr. 12. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta. Betegesen féltékeny és nagyon gyerekes a barátnőd. Ráadásul már 2 másik scráccal beszélget és képeket küldözget nekik pedig most szakítottatok. Nem érdemel meg téged sokkal rendesebb lányok vannak biztos hogy nem sokára találsz egyet aki meg fog becsülni téged.
2017. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt írta nekem bármit megtesz megváltozik. Nem tudom az a baj ő volt az első és nagyon szerettem szeretem. Sokat levett az életemből de akkor is szerettem, de szerintem is muszáj leszek túllépni. Rem jól fogja bírni ő is. Azért más véleményét még szívesen fogadom és olvasom még.

Köszi a választ.

2017. febr. 12. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
ránéztél egy nőre és lecseszett, ő meg fehérnemüs képeket küldözget.. még ha eltartana ebből kifolyólag..
2017. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira szeret h mindent megtenne azert h egyutt legyetek akkor bizonyítsa be mondd neki hogy még nem állsz készen hogy újrakezdjétek de ha vár rád néhány hónapot pasizás nélkül akkor talán (kérd el a facebook jelszavát) ha ebbe nem megy bele nem is akar igazán visszakapni...keress olyat aki mindent megtenne érted
2017. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát bebizonyította, hogy nem volt értelme visszafogadni. Xd
2017. márc. 26. 09:14
 6/6 anonim ***** válasza:
látod megmondtam
2017. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!