Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sportos lányok, mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos lányok, mennyire indul hátránnyal egy olyan srác, aki nem tűnik izmosnak?

Figyelt kérdés
Nem szoktam sportolni sem, de szeretek zenélni, énekelni, verseket írni, meg sütni és főzni. Ezek a hobbik kompenzálhatják a mozgás nélküli életmódot nálatok? 20/f

2017. febr. 13. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Heló.

Miért ne? Attól még, hogy én futok, a páromnak nem kell, a sportos, kigyúrt fiúk nem is nagyon vonzanak, ennek ellenére, hogy én sportolok.

L

2017. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Futok és nem 😏Nekem nem kellene olyan fiú akivel nem mehetnék el pl hétvégenkén sportolni akármit...szóval nem az izmon van a hangsúly, nekem sem jönnek be a kigyúrt alakok csak egy srác nekem attol férfi hogy szeret sportolni😊
2017. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!