Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy szép lány aki eléggé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szép lány aki eléggé tetszik de szerintetek lenne esélyem?

Figyelt kérdés

Szóval,van egy lány aki tetszik.Kisebb nálam magasságra és kb 18nappal idősebb.Nos és ő eléggé sportos,hajlékony EB bajnok táncos.Én nem rajongok a tesiért,sportért.Vagyis ha pontosítani szeretnék pontosan a szöges ellentéte vagyok talajtornában.Van rajtam felesleg bőven (167 cm 69kg) ő pedig nagyon vékony.Neki eddig tetszett az osztály megjátszós nagypofájú fiúja.Én csendes vagyok és inkább visszahúzódó,de viszont én vagyok az aki nem fél és ha odajön egy 3évvel idősebb kötözködni vagy beszól egy osztálytársamnak akkor én odamegyek és belekötök és elkuldom a fenébe.Most nem jut eszembe e tulajdonság neve de ilyen vagyok.Erőm az megy van bőven (nem fekvötámaszra gondolok).A szülei meg nagyon féltik.Olyat ne nagyon írjatok hogy:


-Menj oda hozzá és vallj neki szerelmet.


A mi osztályunkban mindenki tud mindent.


Kort direkt nem írtam,mivel nem vagyunk annyira idősek és nem akarom kiadni a korát ő hamarabb lesz 18 nappal 13 mint én,legyem ennyi elég. Szerintem én is vágyhatok szerelemre.


Szerintetek lenne nála esélyem?



2017. febr. 15. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem először tedd a tini párkapcsolatokba a kérdést, ne köss bele másokba, mert ésszel többre mész, és bizony, ha akarsz valakitől valamit, meg kell mondani, aztán bármit reagál, el kell fogadnod, más recept erre nincs. :)
2017. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 1es
2017. febr. 16. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!