Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszélgessek vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélgessek vele? Nagyon tetszik!

Figyelt kérdés

Lenne egy nagyobb gondom. Már 2 hónapja nagyon tetszik egy fiú. A nevét tudom, de ő viszont szerintem azt sem tudja, hogy létezem. Ma bejelöltem facebookon,de azt is a barátnőim bíztatására, mert tudják hogy nagyon tetszik. Ez aféle plátói szerelem. Minden egyes percben rágondolok,ő éjszaka az utolsó gondolatom,és reggel meg az első. Nem vagyok csúnya lány, sokak szerint szép vagyok és kedves (jófej). Hogyan beszélgessek vele? Szinte sosincs egyedül, mindig a haverjaival van.

Én:15L ő:15F



2017. febr. 13. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak simán írj rá facebookon, semmi rossz nem sülhet ki belőle.

De ha az jobban tetszik, akkor és van lehetőséged rá "menj neki véletlenül", vagy ejts le valamit "véletlenül" előtte vagy ilyenek, hogyha ezek segítségével könnyebben el tudsz kezdeni beszélgetni vele. De simán odamehetsz csak úgy hozzá valami sulis dologgal, és utána eltérni a témától.

Most ez jutott eszembe, remélem segít valamit :)

2017. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez már egy jó jel, hogy bemerted jelölni facebookon, sokan ezt sem merik meglépni. Hát szerintem írj rá, próbálkozz kicsit nála, beszélgess vele. Előbb-utóbb úgyis lesz valami.
2017. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiú dolga kezdeményezni minden téren, ha ezt ő nem teszi meg, akkor vagy nemérkekled, vagy nincs töke odamenni hozzád/beszélést kezdeményezni. Az meg nem jó jel. De ha mindig a fejedbe van, szerintem kérdezd meg hány óra, milyen órája lesz a többi már jön magától.sok sikert

16/f

2017. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. a plátói szerelem az amikor csak mentális szinten kapcsolódsz a másikkal

2. bámuld, és ha te is tetszel neki akkor ő is bámulni fog és előbb utóbb rádír

2017. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!