Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek össze egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek össze egy fiúval akit kb 5ször láttam életemben és nagyon bejön de még nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
16 vagyok és lány ,a suliban egy fiúval folyton össze szegeződik a tekintetünk de nem tudom hogyan szólitsam meg ,azért is nehéz mert még nem volt barátom.A válaszokat nagyon szépen köszönöm előre is😊!!
2017. febr. 15. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát köszönj rá először hogy szia, egy mosollyal karöltve. Azzal nem lehet melléfogni.
2017. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ember rablásra gondoltál már? xD

Csak viccelek, amit #1-es mondott azt javaslom én is :)

2017. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, egy átlag 16 éves fiú egy gorillával is összejönne ha az érdeklődést mutatna feléje és kezdeményezne. A legjobb az lenne ha keresnél közös ismerőst aki révén megismerkednétek, ha nincs akkor mondjuk ebédnél szólítsd meg és ülj mellé, vagy egyszerűen menj oda hozzá szünetben. Ha megvan a kezdeményezés onnantól nyert ügyed van.

18f

2017. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát egy próbát megér ,köszönöm mindenkinek!
2017. febr. 15. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Na sikerült alkotni valamit? :)
2017. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!