Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Farsangi buli lesz, és bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farsangi buli lesz, és bejön egy fiú. Hogy ismerkedjek meg vele jobban? (többi lenn. )

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet hogy van egy fiú aki már vagy 3 éve nagyon bejön:D. (amúgy 8 éve ismerem,évfolyamtársam:3) És szinte minden Farsangon (ugye a vége felé mindig van ilyen buli :$) próbálok 'közelebb kerülni' hozzá, beszélgetni avagy jobban megismerkedni vele. (nem tudom hogy megfogalmazni:D)De vagy elmegy a hülye haverjaival mire erőt veszek magamban, vagy nincs bátorságom oda menni hozzá.De mivel ez lesz az utolsó Farsangom (most fogok Ballagni), így szeretném, hogy jobban megismerjem, hogy a végén legyen valami:'D


És.. eddig nem-igen beszélgettünk, szinte soha, csak annyi volt hogy köszöntünk egymásnak.. >< de viszont sokszor szemeztünk már :oo ..

Viszont a gond az, hogy nem tudok hogy 'kezdeményezni' nem merek hozzá szólalni.Mégis mit mondjak neki?:/

Lehet butaság, de valahogy úgy képzeltem el, hogy odamegyek hozzá, és köszönök neki.. utána megkérdezem hogy hogy van?! stb.. Vagy veszek 2 süteményt, és megkérdezem tőle hogy nem kéri-e az egyiket?! és utána közben elkezdünk beszélgetni. Szerintem nagyon butaságok ezek az elképzelések, nyugodtan megmondhassátok ha ti is annak tartjátok:'D

De nincs jobb ötletem:s se elképzelésem ezért szeretném ha segítenétek, hogy mégis hogy menjek oda hozzá?

Előre is Köszönöm a válaszokat!!!

(És bocsi ha kicsit hosszúra sikerült:D)


2014. febr. 16. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
én ellenkező nemü ként azt mondanám hogy remek ötlet a sütis legalábbis nálam tutira müködne mostattól mert valaki szerint gyerekes még szerintem simán jó lehet mondjuk a fiu stílusától is függ :D
2014. febr. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hah.:D szóval jó ötletnek találod a Sütiset:3 :D

Köszönöm a válaszod!!:D


De válaszoljatok még többen:'D

2014. febr. 16. 01:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Füves sütit vegyél.
2014. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én ezt a kérdést komolyan tettem fel, és nem ilyen 'választ' várok rá, hogy 'füves sütit vegyél'. Nem értem, akkor miért van ez az oldal?! Szerintem ezt az oldalt azért hozták létre, hogy ha valaki valmit nem mer megkérdezni mástól, akkor megkérdezi itt.És én is ezért tettem fel ezt a kérdést..

Mert nem tudom rá a választ..

És gondoltam itt kapok egy normális választ 1-2 óra alatt, amin én már vagy 3 éve 'agyalok'.. de tévedtem..

Kaptam 1 normális választ..

2014. febr. 16. 15:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Lol de cringe ennyi év elteltével xd
2022. dec. 30. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!