Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés

Úgy akarom, hogy ne tűnjek totál bunkónak, de félénknek sem.


Rájöttem, hogy már nem is szeretem, de ő imád engem.

Kérdéseket, amik segízenek a válaszban, olyanokat feltehettek.

Köszönöm előre is.


2017. febr. 16. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnálom de szerelmem lángja kialudt
2017. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kevésbék költőibb?
2017. febr. 16. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Miért szerettél ki belőle?

2017. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki őszintén, hogy mit érzel, előtte lehet jobb lenne ha megfogalmaznád magadban, gondolkodnál a kapcsolatotokon még kicsit, miért jutottatok ide stb. És mindenképp élőben mondd meg neki, annyit mindenki megérdemel. És sajnálom, hogy idáig jutottatok.
2017. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Negyszemkozt. Semmikepp sem SMS vagy fb formajaban...

Elotte erzekeltesd vele, napokkal, hogy gond van..pld huvosebb vagy vele, tavolsagtartobb..hogy ne hirtelen zudoljon ra ez az egesz.

Utana egy delutan ulj be vele egy kavezoba (ne hozza vagy hozzad mert a tavozas kinosabb) es mond el neki, hogy rajottel, hogy ez csak fellangolas volt a reszedrol, nem szerelem. Ovatosan banj a szavakkal, nem kell tul sokat sem beszelni. Ha kerdez valaszolj, de mivel teljesen odavan erted, ajanld fel neki, hogy egyenlore ennyit dolgozzon fel, kesobb mindenre valaszolsz, mar ha akar kerdezni toled egyaltalan.

Batorsag!

2017. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!