Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak a barátommal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal? 16/L

Figyelt kérdés
Régóta ismerjük egymást, és nyáron úgy éreztem, hogy nagyon szerelmes vagyok. Másfél hónapja vagyunk együtt, de így már közel sem érzem azt, amit nyáron. Élvezem a társaságát és nagyon kedves srác, de szerelmes nem vagyok. Viszont szerintem ő igen.
2016. márc. 12. 15:45
 1/4 A harmadik szem ***** válasza:
100%

Szerintem pont így. Az őszinteség soha nem csapott vissza még senkinek, sehol. Ha akár egy kicsit is szépíteni próbálsz, hogy könnyebb legyen, lehet később rosszabbul jársz.

Csak üljetek le, és mondd el neki azt, hogy már nem vagy belé szerelmes.

2016. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul érzem magam a dolog miatt, mert nagyon nem szeretném megbántani. Köszönöm amúgy a választ! :)
2016. márc. 12. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Az őszinteség a legjobb módszer! Fontos hogy őszintén mondjad de próbáld finoman, ne legyél bunkó
2016. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobban megbántanád akkor, ha annak ellenére maradnál vele, hogy már tudod, hogy nem működik.


Csak az igazat mond el neki, ha valóban szeretett, meg fogja érteni, még ha fáj is majd neki.

Egy dolgot biztosan ne mondjál neki, még akkor se ha tényleg úgy gondolod,: "De attól még lehetünk barátok..." Mert ez aztán szinte biztos másképp sül majd el, túl sok lány mondja sajnos akik nem gondolták komolyan már a kapcsolatot sem, nemhogy aztán még bármikor is barátként el lehetne őket érni.

2016. márc. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!