Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintek foggyak vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek foggyak vagy ne?

Figyelt kérdés
19L vagyok. 157cm és 53kg. Kicsivel több,mint egy hete elkezdtem diétázni. Nem tudom. Valahogy úgy érzem egy kicsot rögeszmés ez nálam. Mondják mások,hogy csinos vagyok,de mégsem vagyok megelégedve magammal. Nem érzem jól magam így. Le akarok menni 50-re vagy 48-ra.

2017. febr. 17. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom megmondani neked kép alapján, a paramétereim szerint csontsoványnak kéne lennem, mégis kb nagyobb darabnak nézek ki, jó azért nem akkora darabnak, de meglepődnek mikor megtudják a tömegem.
2017. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De jó Isten, hova akarsz fogyni??! Már bocsi.
2017. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt te érzed, te döntésed, 19 évesen már legyen annyi eszed, hogy ne ismeretlenekre bízd a döntést (kép nélkül)

L

2017. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as köszönöm a jó tanácsot! Megfogadom!

Amúgy pusztan véleményre voltam kíváncsi. Ennyi.

2017. febr. 17. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani,de elhitetni sem akarom veled a hazugságot. Én 160 cm magas vagyok és 45 kg. Így is soknak érzem magam. De! Ha te jól érzed magad a bőrödben,akkor nem kell fogyóznod.
2017. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez fugg a csontozatodtol is. Ha eros a csontozatod tobbet mutat a merleg. Vagy ha izmos vagy. Kellene egy kep,megmondani hogy mi a helyzet. Viszont ugy elj, ahogy neked jo!:)
2017. febr. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MrGreeen válasza:
Hízzál 20 kilót, és tökre le fogod szarni hogy mi van.
2017. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 15 éves lány vagyok 54 kilóval.

Hova akarsz fogyni???

2017. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!