Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megpróbalom összefoglalni a...

Megpróbalom összefoglalni a szitut. Menzesz szerint,7hetes terhes vagyok. Hőgörbe, szerintem is 6hetes. Tegnap voltam uh on, ahol csak petezsak volt.6,5mm. Szerintek ez 4hetes méret. Szerintetek mikor fogant?

Figyelt kérdés

Azt mondták, olyan pici, h alig lehet lemérni, kb 4hetes lehet. De 6,5mm mondtak rá. Ket hete teszteltem eloszor jolmlathato pozitivat. Tehat 4hetes biztos nem. Szerintetek baj van? Penteken ekmegxek fizetos dokihoz, jovohetnr megyek ide vissza. Vervetel ma voltMutatom a görbét.

A 6,5mm petezsak azt nem ertem, h azert az mar lemérheto siman..ha masnak 2mm is volt.. vaga nem? Nem hinnem, h kesobb fogant. Mia velemenyetek?



2017. jan. 31. 13:03
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Azt mondták, olyan pici, h alig lehet lemérni, kb 4hetes lehet. De 6,5mm mondtak rá. Ket hete teszteltem eloszor jolmlathato pozitivat. Tehat 4hetes biztos nem. Szerintetek baj van? Penteken ekmegxek fizetos dokihoz, jovohetnr megyek ide vissza. Vervetel ma volt
2017. jan. 31. 13:04
 2/52 A kérdező kommentje:

Ezt veletlen írtam ki újra, a görbét akartam

[link]

2017. jan. 31. 13:04
 3/52 anonim ***** válasza:
Ez nem 4 hetes meret.... Mindket gyerekemnek 5mm voltak 6+2 hetesen.
2017. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
Mivel két hete pozitívat teszteltél, ezért biztos nem fogant később. (Meg hát később aktus sem volt). Szóval igen, 6 hét körüli méretekkel kellene már rendelkeznie.
2017. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

3-as valaszolonak: a kerdezonel a petezsak 6,5 mm, nem az embrio ulomagassaga. Szerintem neked 6 hetesen a crl volt ekkora, mert az felel meg 6 hetes terhessegnek. A kerdezonel viszont nincs embrio.


Kerdezo: nekem az egyik terhessegemnel volt 6 hetesen 3 naposan ures 7mm-es petezsak. Nekem is mar 2,5 hettel azelott hatarozott pozitiv tesztem volt, nem foganhatott kesobb, az ovulaciom is kovetve volt, szovql tenyleg annyi idos terhessegnek kellett volna lennie.

Nekem a doki arra a meretre azt mondta, hogy alig 5 hetes terhesseg (ami nem lehetett). Egy hettel kesobb mar latszodott egy alig 5 mm-es embrio, ami tovabbra is nagy kozel ket hetes lemaradas lehetett, de volt sejtheto szivpulzalas, szoval meg remenykedtunk. De par nappal kesobb verezni kezdtem es az uh-n mar nem volt szivmukodes egyaltalan, az embrio merete is 5 mm maradt, elvetelem.


Remelem nalad maskepp alakul, drukkolok, hogy megis csuszott az ovud, vagy az uh-n volt teves. A remenyt ne add fel.

2017. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

Úgyanígy jártam, mint te. Vérzés szerint 7 hét, uh szerint 5, vagy még annyi sem. Petezsak volt szikhólyaggal, embrió nélkül. Tudtam, hogy az nem lehet, mert több, mint két hete volt pozitív tesztem :(

Hcg érték az egekben, 22.000.

Néhány nap múlva elindult a vérzés, inkomplett vetélés, műtét.

Kívánom a legjobbakat, de készülj fel mindenre! Sajnos nekem senki nem mondta, hogy ekkora lehet a baj.

2017. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 31 napos ciklusaim voltak.

Elvileg menses alapján 5+4 voltam, ügyeleten voltunk barnázás miatt, kaptam Utrogestant --> petezsák 9.5mm, üres.


20hkm

2017. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat.

Szerintem se lehet 4hetes, a teszt miatt. Aktus volt még par db, csak nem írtam. Szikholyag, meg petezsak se volt most.

Abba remenykedek, h vagy , masik doki, masik uh mást mond..

Vagy..a lányomnál is az volt, h 6/1nél azt mondták túl kicsi a petezsák, ne remenykedjek. Masnap meg baba és szivhang ia volt mas helyen...jó lenne, ha így lenne most is😣 foleg mindketten kb ugyan akkor fogantak, a szulinapjuk is egyszerre lenne😏

Sajnalom a sok rossz sztorit😏 írok majd h mi lett penteken

2017. jan. 31. 18:04
 9/52 A kérdező kommentje:

Teszteles

Feltezsem a teszt fotókat..az is lehet...h azert volt halvany meg a 13-16nap mert picit kisebb par nappal...es úgy mar jó lenne talan..

17napra vettem masfajta tesztet😏 mert ezek estere kifakultak😅😆de tenyleg..pregnancy teszt votl majd xepil

2017. jan. 31. 18:26
 10/52 A kérdező kommentje:
2017. jan. 31. 18:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!