Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiú nem akarja, hogy egy lány kifizessen neki egy kb 5-600ft-os belépőt, helyette inkább vissza akar jönni, ha lesz pénze?

Figyelt kérdés

Előre megbeszéltük,hogy milyen helyekre lehetne menni.. aztán úgy voltunk vele,hogy majd meglátjuk, először csak sétálunk.


Elérkeztünk valahova, megkérdezte ez a fiú,hogy mennyi a belépő?

Aztán azt mondta,hogy nincs itt a pénztárcája.

Utána mondtam neki,hogy kifizetem. Azt nem akarta.


Pedig barátilag találkoztunk. Barátok adnak kölcsön egymásnak,nem?

Vagy mégse baráti, és ő akart volna engem meghívni egy belépőre?


2017. febr. 18. 16:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Tetszett neki a hely pedig, mivel a többi irányba,amit lehetséges úticélként megbeszéltünk, nem is sétáltunk.. hagytam neki,hogy arra menjünk,ami neki tetszik..
2017. febr. 18. 16:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Baráti találkozó(és egyértelműen egy közös program is) egy fiú és a lány között kettesben. Hm.. Ez sokkal inkább hangzik úgy mint egy randi. Szerintem szégyellte volna, ha te fizetnéd ki, és úgy meg nem akarta. Nem akart úgymond olyan "tartozok" érzést magában kelteni.
2017. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem lehetséges, hogy csak kifogás, és egyáltalán nincs pénze. Se épp nála, se otthon.Ergo később sem tudná visszaadni szegény, és szégyellné.
2017. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nagyon egyszerű:

1. Lehet hogy még nála létezik etikett

2. Nem tudom, hogy ő hívott-e el téged, de ha igen akkor cikinek érezte volna ha ő hív el de te fizetsz

3. Nem akarta, hogy azt hidd, az "otthon felejtettem a tárcám" trükkel akarja megúszni a fizetést

4. A pénztáros miatt is lehetett ciki neki a szituáció


Elképzelve a helyzetet, pasi fejjel most így ennyi ugrott be :)

Remélem segíthettem :)

2017. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!