Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik utalnak arra, hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik utalnak arra, hogy tetszem valakinek/szerelmes belém/meg akar d. ni? Hogyan mutatják ki a fiúk ezeket?

Figyelt kérdés
13/L

2016. nov. 24. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"meg akar d. ni" majd oda írom, ezt idéztem egy 13 éves kislánytól, brávó-brávó..

17F

2016. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon jól eltudjuk titkolni, de akik nem jönnek be azoknak már az is jel ha válaszolok nekik facen sajnos:/
2016. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 okké...jól van na...de ha a fenekemet nézik akkor mit mondjak...

#2 köszi a választ. De hogyan mutatjátok ki...amiket írtam

2016. nov. 24. 19:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért te szerelmes vagy belé? Egyébként ha a fenekedet nézik nem feltétlenül szerelmes beléd. Szerintem tudnád, hogyha valaki szerelmes lenne beléd. A neved ugye Kincső?
2016. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha érdeklődik irántad, veled akar lenni, szerintem.. Azt meghogy hogyan jelzük ha valakit megakarunk dugni, nem tudom, magától jön :DD

de szerintem amit most írtam mind hülyeség :D


És#4 szerintem nem kincső hanem anna

2016. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha meg akar dugni akkor kb erre van ráfüggve az embered:

https://www.youtube.com/watch?v=JvXVwmbi1DU


Mulatósnak amúgy jó.

-------

Egyébként azért mert a hátsó lökhárítót skubizza az még nem azt jelenti, hogy meg akar dugni.

Ez kb alap kíváncsiság nálunk fiúknál.

Olyan mint nálatok az, hogy most kockás-e a hasa a srácnak vagy se.


Tetszel/szerelmes beléd az meg onnét vonható le, hogy törődik veled/kedvesebb mint a többi.

2016. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zoli (A) válasza:
Az igazság az,hogy ha lány vagy szinte az összes fiú szívesen csinálná azt veled. Ha nem akkor valami bajuk van vagy épp másba szerelmesek. Ha szerelmes beléd azt a viselkedéséből tudod és abból ahogy rád néz, vagy pont,hogy nem mert elkapja a tekintetét. Na és persze ha sok figyelmet fordít rád. Jó esetben nem csak az érdekli hanem te is.
2016. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nyálcsorgatva bámul, feláll a cerka, elkezd vetkőztetni...
2016. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kodi16 válasza:
Ilyen dolgokra nincs konkrét válasz ;) Minden ember más, máshogy csinálja ezeket a dolgokat de ha nagyon általánosítani akarunk akkor ha szerelmes beléd vagy hasonló azt közli veled valamilyen formában. Az, hogy meg akar-e dugni hát..xd tudod a fiúk szeretnek dugni és valószínűleg ha olyan alakod van, arcod stb akkor lehet nem csak egy ilyen fiú van aki ezt akarja tőled sőt..De ha megfogadsz egy tanácsot ne 13 évesen veszítsd el valami jött-ment gyerekkel már csak azért is mert lehet az a hiba később visszaköszön
2016. dec. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!