Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar észrevenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar észrevenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban akivel már randiztam párszor, és nagyon jókat beszélgettünk, jól éreztük magunkat. Facebookon is sokszor ír rám. Viszont amikor szünetben a folyosón szembejön velem akkor olyan mintha kerülne, kivétel nélkül inkább mindig elfordítja a fejét, a telefonját babrálja. Nem akar észrevenni. De ez csak az iskolában van így. Az kizárt hogy gáznak tart és nem akar velem mutatkozni, mert mondta hogy több barátnőjének is bejövök. Akkor mégis miért csinálja ezt? Ti értitek? 20F

2017. febr. 22. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem tartja magát szépnek és téged nem akar kellemetlen helyzetbe hozni
2017. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem hozzátenni hogy szép lány, ha valaki akkor ő válogathat a fiúk közül. És ezt ő is tudja magáról. Többen is bepróbálkoztak már nála az iskolában.
2017. febr. 22. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg zavarban van?
2017. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De miért csak a suliban van zavarban? Amikor randizunk, akkor miért nincs? :/
2017. febr. 22. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Több barátnőjének is bejösz. Na és ez hogy függ össze azzal,hogy gáznak tart-e????

Ha több barátnőjének is bejössz, ebből olyan gyümölcsöző kapcsolat lesz,hogy már most nevetek.

Nem tudom, miért csinálja, viszont ez az éretlen viselkedés nem biztos,hogy kifizetődő.

2017. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: Úgy függ össze vele, hogy vannak olyan, ez esetben lányok, akik hogyha egy nem olyan menő sráccal kerülnek kapcsolatba mint amilyen a barátnői körében a normának megfelel, akkor ez azt eredményezheti hogy a lány nem akar mutatkozni ezzel a sráccal. Az én esetemben ez a probléma nem áll fent, mert a barátnői szemében nem számítok gáz fiúnak, meg úgy alapban sem. Ezért tettem hozzá hogy a barátnői szemében is "elfogadott" vagyok.
2017. febr. 22. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:

" Úgy függ össze vele, hogy vannak olyan, ez esetben lányok, akik hogyha egy nem olyan menő sráccal kerülnek kapcsolatba mint amilyen a barátnői körében a normának megfelel, akkor ez azt eredményezheti hogy a lány nem akar mutatkozni ezzel a sráccal."

És szerinted akit ennyire befolyásol más véleménye, azzal érdemes lenne bármit is kezdeni? Akit az tántorít el,hogy mások mit mondanak?


Miért nem akar észre venni? Mi azt nem tudhatjuk. Mondd el neki,hogy te ezt veszed észre rajta és hogy adjon választ ezekre.

2017. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!