Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kerül? Miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül? Miért nem akar észrevenni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nyáron jó párszor találkoztam, és randizgattunk. Először nem nagyon jött be, én voltam, aki megtetszett neki. Elhívott találkozni, nagyon jól éreztük magunkat, és szépen lassan megtetszett. Aztán a 4. alkalom után már én írtam neki, de ő már 3 hónapja nem hajlandó válaszolni. Amikor meg valahol összefutunk, nem akar odajönni hozzám, direkt kerül, nem akar észrevenni . Vajon ennek mi az oka ? Annyira szarul esik, hogy okvetlenül ilyen bunkó velem.
2015. szept. 29. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Na vajon, miért kerül?

Azért, mert ő meg közben rájött, hogy nem is tetszel neki és/vagy jött más a képbe, csak mivel nem beszéltetek arról, hogy ki mit akar a másikról, inkább ezt a taktikát választotta, hogy a tudtodra adja: nem érdekled.

2015. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!