Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit reagálnátok, ah...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit reagálnátok, ah egy osztálytársatok megkérdezné, hogy milyen színű bugyit vetettek fel?

Figyelt kérdés
vagy éppen a mellméretetekre kérdezne rá?
2017. febr. 24. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha lány lennék szerintem lehülyézném a csávót, megütném, esetleg meg is veretném (kicsit túlzok), de ez nagyon gáz dolog. Esetleg ha tényleg olyan témáról beszéltek, ami ebbe az egész szexuális témába beletartozik, akkor oké, de szerintem ez akkor is gáz és illetlen kérdés.
2017. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

pofán b.s.z.n.m.


18/L

2017. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A fiúk már csak ilyenek.pesze a normàlisabbak nem kérdezik meg az ilyet, dehát...
2017. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
röhögnék és visszakérdeznékxD
2017. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én megkérdezném, hogy: és te? :)
2017. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mondanék: Pirosat.

Szeretem az egyenes célzást :'D

2017. febr. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attòl függ ki lenne . :D

Van akinek csak siman egy szep nagy pofont adnek es elsetalnek

Van akinek meg a kepebe röhögnék es mondanam hogy most fogunk temat valtani :D

2017. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ha barát lenne megmondanám nem zavarna valószínű vissza is kérdeznék. Ha idegen elküldeném :D
2017. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!