Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk, hogy reagálnátok, ha a...

Fiúk, hogy reagálnátok, ha a lány osztálytársatok megsimogatná a hátatokat?

Figyelt kérdés

néha úgy érzem, hogy jót tenne neki

ha már kikészül az órán és lehajol a padra, akkor szivesen megsimogatnám, de félek, hogy mást gondolna bele a dologba.


én nem tekintek rá pasijelöltként és igazából órán szoktunk dumálni, néha szünetben segitséget kér, de semmi több.


fiúk, ti hogy reagálnátok ilyen helyzetben?


kort is legyszi :)



2015. dec. 8. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Azt hinném hogy taperol, és ágyra vinném délután.
2015. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb kerdezd meg hogy minden rendben van-e, tudsz-e segiteni valamiben. Tobbet er hidd el mint hogy a hatat taperolod.
2015. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én, hogy reagálnék? Nem reagálnám túl, sérteném, hogy mivel barátok vagyunk, azért csinálta. De amúgy tényleg jobb, ha megkérdezed tőle, hogy most mi nem jó, tudsz-e neki segíteni.
2015. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

megkérdeztem már tőle, hogy "jól vagy?" vagy ha nagyon idegesnek tűnt, akkor mondtam neki, hogy nyugi.


de erre csak azt mondja, hogy nyugodt/jól van.

pedig egyáltalán nem úgy látszik.

2015. dec. 8. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Kezdeményezésnek venném és ha bejön a csaj akkor ráhajtanék
2015. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az egyik lánybarátom többször is simogatta már meg a hátamat, ha látta, hogy szomorú vagyok, vagy ilyesmi. Tőle egy kedves, baráti gesztus volt, ami tényleg jól esett és valamennyire felvillanyozott.

Ha bármilyen hasonló lánybarátomtól/lányhaveromtól kapnék ilyet, akkor ezt ugyanilyen kedves gesztusnak fognám fel. Ha viszont egy olyan lánytól, akivel nem ismerjük egymást, vagy semleges a kapcsolatunk, akkor igen, lehet, hogy mernék beleképzelni többet is. Attól függ, hogy te milyen viszonyban vagy ezzel a fiúval.

22/F

2015. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk majdhogynem természetes, hogy egymáshoz érünk, így már fel sem tűnik néha egy-egy simogatás. Ma pl az egyik osztálytársam megmasszírozott, miközben tanultam. Igaz,mi elég közvetlenek vagyunk egymással. De szerintem baj nem lenne egy érintésből, még akkor sem, ha nem vagytok "öribarik" 18L
2015. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Inkább legyen egy váll/ hátveregetés mint simogatás...elég bizalmas de mégsem ''közeledő,,
2015. dec. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Fordulásból állbavágnám..A háborús reflexek...
2015. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!