Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Számotokra mennyivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra mennyivel vonzóbb egy izmosabb fiu? (kifejtve lent)

Figyelt kérdés

Előre is bocsássatok meg, ha nem pontos témába tettem ki eme kérdést.

De a lényegre térve. Ha van egy arcban átlagos kinézetű fiu, aki viszonylag alacsony , akkor egy izmos test mennyivel lenne vonzóbb számotokra, mennyivel dobná fel? Itt az izmos testen azt a tipikus szálkás formás testet értem, nem egy testépítő alkatot.

Minden normális választ köszönök! 😁


2017. febr. 24. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Emberfuggo.

Mondjuk nekem elegge :D

2017. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokkal vonzóbb, mint egy sovány felsőtest.
2017. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vonzóbb. Ha szép szálkás testet akarsz, erősítő gyakorlatok mellett aerobozzál is (úszó fiúk, ahww :3)
2017. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekem semennyivel.

De légy önamagd, ne olyan lény ami nekünk tetszik.

L

2017. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az izmosan vékony (=szálkás) fiúk jönnek be. Szóval bejön, de csak akkor, ha nem párosul sok zsír az izmok mellé.
2017. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem jobban be jön az izmos, de ha már ott tartunk, hogy kapcsolat, akkor rohadtul nem ez fog számítani.
2017. febr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is már vagy tíz éve úszom és versenyszerűen, és ehhez nyilván kell a testalkat, a kondi, azonban elég gáz lenne, ha csak az alkatom miatt lenne velem valaki,eléggé el kellene gondolkodnom rajta.
2017. febr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ.

De természetesen nem ugy írtam ezt, mintha ez lenne a legfontosabb. Csak hogy ha megláttok egy ilyen fiut, mennyivel lesz ez előnyösebb

2017. febr. 25. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!