Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem értem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem, hogy néhány fiú miért az idősebb nőt válassza?

Figyelt kérdés
Nem mintha a zavarna szerelem terén, de amikor előjön a szex téma, akkor mindig mondják,hogy "az idősebb azért jó akkor,mert tudja mit kell csinálni"(igen, itt a világ,hogy a nőknek lesz kukijuk és ők csinálják meg a fiúkat). Én nem tudom elkézelni magamat egy pl.23 éves nővel. Én csak nálam fiatalabb lánnyal tudom elképzelni magam szerelem terén és szex terén. A szexualitás témába tettem volna ezt a kérdést,de nem vagyok 18 éves.

2017. febr. 25. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy meg szerintem ez emberfüggő.

2017. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15/f
2017. febr. 25. 12:24
 3/9 anonim válasza:
37%
Ne haragudj, de 15 evesen meg gyerek vagy, sehogy sem kene ezt elkepzelned.
2017. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

15 évesen nem is fogod ezt megérteni :'D

Nálad fiatalabbal: 12-13? :'D

Már bocs, de még a tojáshéj a seggeden, mielőtt ilyeneken gondolkozol, nőj fel, és talán megérted.

2017. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Inkább egy 13/l mint egy 22/l. Nekem ez a véleményem,nektek ez és én csaj kérdeztem,de nem gondoltam, hogy a "nagyfiúk" lelkivilágával tapostam ezzel. :/
2017. febr. 25. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem lennék képes egy 13 éves kislánnyal csinálni, akinek még alakja sincs, és a személyisége is hagy kivetnivalót maga után. De te tudod...
2017. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ellentmondok önmagamnak,de azért nem feküdnék le egy 13 évessel. Max szerelem.
2017. febr. 25. 20:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Térjünk vissza erre a kérdésre 5-6 év múlva, kérdező. Jelen állapotodban úgysem tudjuk megértetni veled.
2017. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Még ha egy 15 éves csajsziról is beszélünk aki bőven néz ki legalább 18nak akkor sem fektetném meg,mert csak 15 éves.

Arra az esély,hogy nálam idősebb csajt találjak nem sok esély van,de sokkal jobban bejön egy 25+ os.

21/F

2017. febr. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!