Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek (legalább néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek (legalább néhány évvel) idősebb a felesége - hogyan éli ezt meg, jelent-e ez valami problémát?

Figyelt kérdés
Itt nyilván nem arra gondolok, hogy egymás között van-e probléma - ha működik a kapcsolat, akkor ez nem jelenthet gondot -, inkább a környezet, a tágabb család reakcióira, a kívülállók esetleges értetlenkedéseire, vagy bármire, ami az átlagostól eltérő helyzetből adódó nehézség.

2016. ápr. 4. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 évvel vagyok idősebb a férjemnél, senkit nem érdekel. A kívülállók nem is tudják, egyrészt semmi közük hozzá, másrészt egyáltalán nem látszik, hogy idősebb vagyok. A család nyilván tudja, de senkinél nem téma ez.
2016. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pici korkülönbség még ok, de 8 vagy még több az nem jó. A nő más életszakaszban van végig és további rossz hogy kapkodni kell ha akar még gyereket. Énnekem volt 8 évvel idősebb barátnőm.
2016. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

A feleségem 9 évvel idősebb, na az tényleg sok. Sajnos csak 1-2 éve látom ezt be, holott már 4.5 éve együtt vagyunk.

28/F

2016. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3,5 évvel vagyok idősebb a férjemnél. Köztünk nagyon jó minden. A család, barátok tudják, senkit nem érdekel a dolog:) A baráti körben is van ilyen pár, ott 5 év van a nő javára.
2017. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A feleségem 6 évvel idősebb nálam. Amikor összeházasodtunk, akkor ő 29 éves volt, én meg 23. De az arca fiatalos. Ha festetné a haját, akkor még nálam is fiatalabbnak nézne ki. Így most ő félig ősz, én meg még egyáltalán nem őszülök.
2019. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!