Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Fél közelebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Fél közelebb kerülni hozzám vagy csak barát ként tekint rám?

Figyelt kérdés

Egy iskolába járunk nálam egy évvel idősebb. Úgy ismertük meg egymást hogy a bátyám új osztályba került, padtársak lettek. Fodrászatot tanulok és kellett modell borotválásra, nem volt kinek jönni és a batyám mondta hogy szól neki és szólt is, végül eljött. Azóta egyre közelebb kerülünk egymáshoz vagyis "probálunk"

Már rég lett volna valami köztünk ha a bátyám nem lenne mindig mellette szó szerint egy akadály. Például az ő osztály termükbe bemegyek persze mindenkinek köszönök de ő még köszöni is alig mer nemhogy beszélni meg elveszi a fejét , zavarban van de ezek csak akkor csinálja ha ott van a bátyám. Amikor nincs ott akkor hosszan nézz a szemembe sokáig , bármit mondok végig hallgat, mindig mondja milyen kedves vagyok meg jószívű meg hogy szép a hajam a szemem, be nem áll a szája beszél és beszél de csak ha kérdezek róla valamit mert amugy csöndes egy személyiség. Probál valamilyen szinten hozzám érni az a kezemhez vagy a hajamhoz. Egy kicsit felénk ahogy észre veszem.

Nem nézz ki valamilyen jól de a személyisége nagyon tetszik több mindenbe is hasonlitunk a hobbink is hasonló. Szerintetek nem mer lépni? Mert én egyátalan nem értem őt.

L/15



2017. febr. 25. 13:10
 1/2 anonim válasza:
Ha szép vagy nyert ügyed van és ha a srác nem bugyuta akk kezdeményezni fog:)
2017. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos szerelmes beléd, csak a bátyád tényleg útban van. Szerintem fél attól, hogy tönkre megy a barátságuk és ezért nem lép. Azt javaslom, hogy mond el a bátyádnak, hogy hogyan érzel a barátja iránt. :)
2017. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!