Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Az évfolyamunkra jár egy srác, akivel barátok vagyunk már közel egy éve, és én nagyon megkedveltem. Pontosan egy éve egy kiránduláson ismerkedtünk meg, és teljesen jól elszórakoztunk, de a suliban nem nagyon szoktunk beszélni, max ha összefutunk a folyosón, egy-két komolytalan mondatot váltunk. Tegnap ugyan azon a kiránduláson, mint amin megismerkedtünk sokkal többet törődött és beszélt velem, mint amennyit amúgy szokott az ilyen közös programokon.

Nagyon tetszik nekem, de félek neki elmondani mert az osztálytársaim közül 3 lány is tetszik neki, én pedig nem merem elmondani neki, hogy mit érzek. Valamint, nem tudom, hogy viszont kedvel-e mert a múltkor a buszon is végig engem nézett, és amikor találkozott a tekintetünk, akkor mindig elmosolyodott.

Szeretnék vele kicsit több időt eltölteni, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz, és tudjunk váltani még pár értelmes szót is.

Tudnátok segíteni, hogy mit tegyek ez ügyben?

előre is köszönöm a válaszokat :)



2016. nov. 13. 16:08
 1/1 anonim válasza:
Ha tudod hol lakik akkor menj utána és öleld meg vagy csókold le.Na akkor összejöttök.Bátorság ne félj,esetleg írj rá viberen,mesengeren.Bátorság.(ógörög vallású vagyok,kérem Aphroditét hogy segítsen)Bátorság.Írd meg privátban,mi történt.Bátorság.
2016. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!