Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék vele megismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék vele megismerkedni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik.Egyáltalán nem ismerem, sosem beszéltünk, de egy iskolába járunk.Az a problémám, hogy nem merem vele megpróbálni a szemezést vagy nem merek rámosolyogni.Nem azért, mert ennyire gyáva vagyok, hanem mert nem szeretném, hogy azt higgye az arca miatt bámulom vagy ilyesmi.Van egy ilyen foltszerűség az arcán, pirosas lilás.Mióta először láttam azóta már ottvolt neki.Sokan megnézik emiatt, és nem szeretném, hogy azt érezze kinevetem.Mit csináljak?Annyira bátor nem vagyok, hogy odamenjek vagy ráírjak.15l\17f
2017. febr. 26. 08:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ:)Szerintem normálisan is lehet írni. Azon már dolgozom, hogy odacsapódjak a társaságukhoz, tehát azt nem mondhatod, hogy nem teszek semmit.De nem megy gyorsan mert még csak most lettem jóban egy osztálytársával.Nyilván nem tehet róla, hogy ilyen az arca, úgyhogy ez nem volt vicces.Szerintem te se örülnél neki, ha azon poénkodnának, hogy sebes\foltos az arcod.
2017. febr. 26. 09:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem is ilyesmi a helyzetem. Jelöld be face-en.
2017. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!