Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan srácról akinek ez a kedvenc zenéinek egyike a földön? Adott esetben hajlandóak lennétek-e megismerkedni vele?

Figyelt kérdés

Egész pontosan nem a kedvencem, de érzelmileg mindig nagyon megérint és elvarázsol... Pedig objektvíen "nem nagy szám" (le is fogják gyakni itt páran) de nekem mindig kedvenceim közt marad amíg élek.


De mire következtetnétek ebből? Így ismeretlenül, névtelenül, arctalanul? (érdekel helyesen tippeltek-e).


http://www.youtube.com/watch?v=CWQZ8PEVn7o



#nosztalgia #INFJ #érzelemgazdag #nem tehetek róla sajnos #az ember akit senki sem kedvelt igazán
2014. nov. 19. 00:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezt ne igen hangoztasd. :D
2014. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

#1


Őszintén kérdezem: Miért ne? Kérlek indokold meg... (Ha ez nem túl sértő vagy nagy kérés)

2014. nov. 19. 00:20
 3/26 anonim ***** válasza:
Jobb mint Mr Busta és társai.
2014. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nekem azok a zenélő vackok jutnak róla eszembe, amik a kiságy fölött vannak. :D
2014. nov. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy eddigi tapasztalataim szerint a zenei ízlés alapján elég csekély mértékben behatárolható egy ember.

Ameddig tényleges zenéről beszélünk és nem a hozzájuk tartozó trendről addig tartom az állításomat.


Szóval lehetsz ez alapján olyan mint bárki más, vagy olyan mint senki más.

2014. nov. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Kb felét hallgattam meg. Kellemes, kicsit infantilis, karácsonyos hangulata van
2014. nov. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#4


Nekem nem. Rám nagyon furcsa hatással van, kevés zene van ami ennyire tetszik azok is javarészt klasszkusok, aztán ott van Enya, meg bizonyos dalrészletek... Illetve van 1-2 ami a klipp miatt lett kedvenc ilyen a Peter Licht Sonnendeck...

2014. nov. 19. 00:28
 8/26 anonim ***** válasza:
Tiszteletben tartom a véleményed, remélem, nem vetted sértésnek.
2014. nov. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#8


Nem, nem tisztában vagyok vele hogy kissé infantilisnek tűnhet, de nekem sok ilyen dolgom van ami infantilis... Pl. nagyon kedveltem a régi Kenó jelét (ami a '90-es években volt az a kis ugráló K betű) meg vannak kedvenc fáim a téren, régi klippek mint amit az előbb írtam, nagyon furcsa dolgok ezek egy kívülálló számára...


De az infntilis az talált sokan tartanak annak...

2014. nov. 19. 00:31
 10/26 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy főleg szentimentális okokból szereti ezt a zenét mintsem a valódi zenei értéke miatt.

Nekem is ez az egyik kedvenc zeném amit, ha meghallok azonnal furcsa érzéseim támadnak (ami nem feltétlenül öröm és boldogság)


https://www.youtube.com/watch?v=Q2evIg-aYw8

2014. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!