Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan gondolják szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolják szerintetek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom(fiú) szerelmes a legjobb lámy barátomba. Viszont a lánynak is bejön. A fiú barátom ikertesója elmondta a lánynak h bejön a fiúnak, de elég bunkóm fogalmazott ezért nem hitte el. A fiúk bátyja a nővérem pasija, nekem pedig a legjobb fiúbarátom ikertesója jön be. Mondtam a növéremnek h mondja a pasijának h kérdezze meg a legjobb fiú barátom ikerresóját h bejövök e neki. Igen. És a legjobb fiú barátom elhívta a legjobb barátnőmet randira. Az ikertesója pedig engem. De a legjobb barátnőm azt hiszi ez csak egy szivatás lesz. Én nen hinném, szerintetek?
2017. febr. 28. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyan kapcsolódik a történetbe az unokaöcsém unokabátyjának a régi szobatársa?
2017. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Örülök hogy rákérdeztél :)

Az unokaöcséd unokabátyjának a volt szobatársa. Az anyukám előző házasságából száramazó fiának, a volt osztálytársának, a legjobb barátjának(aki ügyvéd lett), az egyik kollégájának a férjének a húgának a barátja. És úgy kapcsolódik a történethez, hogy ő volt a kiszolgáló egyszer egy kocsmában amikor a legjobb fiúbarátom elment oda.

2017. febr. 28. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elmentek, megtudjátok. De tippelgetésekkel nem leszel/lesztek előrébb ez ügyben.
2017. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ebből alig tudtam kihámozni hogy mit szeretnél kérdezni, de igen, szerintem is bevezethetnék Korea -Koreába a demokratikus rendszert és a jóléti, fogyasztói társadalmat. Kifejezetten ellenszenves az ország élén lévő diktátor is, nem is értem hogy egy ilyen világban még hogy nem lövette le valaki. Az egyik beszéde közben történő merénylet megváltaná egész Koreát.
2017. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Válaszoló! Köszönöm a válaszod. Ötleted nem rossz, megvitatom a menedzseremmel is. És nézd a híreket, hallani fogsz dolgokat :)
2017. febr. 28. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!