Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nála esélyem? Illetve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem? Illetve miket írhatnék neki hogy rávezessem a témára? 18/F

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akivel év eleje óta szivatjuk egymást persze nagyon baráti szinten és poénból. Bevallotam neki hogy szexelnék vele de konkrétan nem elutasított hanem azt írta hogy nem olyan.Mindig viccesen kitér amikor rákerdezek.

#18/F #osztálytárssal szex
2017. febr. 28. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem legközelebb ne mondd, hanem cselekedj :) Én sem mondanék senkinek se igent, hogy aztán állóvíz legyen, amíg nem lesz ,,direkt" alkalom.
2017. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintme is cselekedj ;) de csak akkor ha latod a rajta h nem banja kulonben ez mar mas tema lenne xD azt irta h "nem olyan" de nemet nem mondott. Szval probald meg. Eloszor csok aztan a tobbi ;) hajra!
2017. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!