Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Véletlen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Véletlen?

Figyelt kérdés

gyakran szoktam álmodozni(na jó, mindig). Hétfőn arról szólt, hogy tesin futunk és az a fiú, aki tetszik, kint van az osztályával. Majdnem ugyanez történt kedden, csak az ablakból néztek minket, miközben mi röpiztünk. Volt olyan is, hogy arról szólt az álmodozásom, hogy nekimegyek, erre ma tényleg majdnem nekimentem.

Bocsi, ha rossz kategória, csak hát a kiszemeltemhez kapcsolódik, ezért gondoltam. Ez véletlen lenne?


2017. márc. 1. 19:00
 1/3 A kérdező kommentje:
rájöttem, hogy a kérdés egy hülyeség, de ha valaki valami normális választ tud adni rá, akkor azt megköszönném, lehet, hogy egy kicsit hiszek a "sors rendelte így" cuccokban
2017. márc. 1. 19:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy nagy álomfejtő, de ez talán azt jelentheti, hogy vonzódsz hozzá, nem?

Egyébként nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani az álmaidnak, hidd el, nagyon nem jelentenek semmit. Legtöbbször csak a félelmeidet/ vágyaidat láthatod bennük (pl. félsz a visszautasítástól és azt álmodod hogy vissza leszel utasítva stb.)

2017. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is rengeteget álmodozok, én imádok szerintem fantasztikus dolog, nekem sokszor feldobja a kedvemet és ha valóban hasonló szituációba keveredek akkor ha már fejbe többször is lejátszottam, van hogy könnyebben kezelem a helyzetet.
2017. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!