Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véletlen benne hagytam a...

Véletlen benne hagytam a cumimban a kakaót és az megbüdösödött. Mivel moshatjuk ki? szerintetek normális ha 16 évesen cumiból szeretek inni? Autizmus spektrumzavaros fiú vagyok.

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 21:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem próbálj meg leszokn a cumiból való ivásról. Hát szerintem a legegyszerübb ha üveget cserélsz..
2015. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez cuki ^^
2015. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Fontos hogy ezt ne nézzük cukinak. Ez nem normális. Félre ne értsetek nem azért mert lenézem vagy bármi ugyan úgy teljes értékű embernek tartom, viszont fontosnak találom, hogy segítsünk rajta és társain. Le kell szokni erről a szokásról. Nyilván nem egyszerű sőt nehéz, de ha igazán akarja akkor sikerülni fog neki és ez a legfontosabb!
2015. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
próbáltam leszokni de nem bírom. egyszerűen nagyon hiányzik és ideges leszek nélküle, zaklatott. meg amúgy valójában nem is szeretnék róla leszokni. amúgy nem vagyok értelmi fogyatékos. csak autista. Állítólag magas intelektussal.
2015. dec. 2. 21:29
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

Persze mi sem normálisabb mint kakaót cumizni 16 évesen....

(Főzd ki a cumit)

S embereld meg magad!

Nehéz elképzeli, hogy írni tudsz. Megtudod fogalmazni amit akarsz, erre szokások terén egy 2 éves szintjén vagy.

2015. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Gyanúsan sok az autista mostanában. Akik magukat annak mondják. Valami divatbetegség lett mint a crohn?
2015. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Fiam is cumisüvegből issza a kakót , bár ő még csak 2,5 éves. Elő szokott fordulni, hogy véletlenül benne marad éjjelre a kakaó, de reggel simán elmosogatom neki és kész.

Vegyél MAM cumisüveget, azt darabokra lehet szedni és könnyebb így elmosni teljesen tisztára.

2015. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nálam 6 évesen derült ki hogy az vagyok. nem hiszem hogy miattam szaporodtak volna meg. utolsó. köszönöm szépen! meg fogom mondani anyunak hogy ha lát vegyen olyat!
2015. dec. 2. 21:52
 9/18 anonim válasza:
0%
Lány vagy ügye?
2015. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem. én fiú vagyok.
2015. dec. 2. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!