Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok a visszautasí...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy bírjátok a visszautasítást?

Figyelt kérdés
Ha interneten vagy élőben megismertek valakit, beszélgettek, azután közeledni próbáltok de visszautasít? Nagyon bánt? Le...rom tabletta, "van másik"?

2017. márc. 2. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem sok ilyen eset volt, de azért volt :)

de én mondjuk direkt hátrányos képpel ismerkedtem, szóval előre borítékoltam, hogy lesz ilyen :)

nem nagyon volt hatással rám, mert így időt spóroltam :)


24F

2017. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem teljesen hidegen hagy. Van 1000 másik inkább...
2017. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyat vesztek el úgymond aki bejön tehát elutasít akkor annyira nem érdekel... Egy két napig talán nem leszek én a legboldogabb de tökéletesen elvagyok kifejezetten nem visel meg...


Barátokkal vagy rokonokkal való vita jobban megérint... Mégha esetleg csak internetes barát akkor is...

2017. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj hogy sokszor még egy kicsit sem ismer a lány és esélyt sem ad az egésznek. Ez szokott sza@ul esni. Elso benyomas ra fektetnek mindent. Es ha elsore nem majd masodjara.. Megy a kovetkezo fiuhoz mert annyi fiu odavan erte. Csak az lesz a bokkeno mikor csak lefekteti a fiu aztan semmit sem akar utana csak sirni fognak, es megis erdemlitek lanyok, csodalkoztok pedig van egy csomo esely arra h megismerjetek egy fiut de ti nem mert van meg rajta kivul 100 masik hat ha ilyen makacsok vagytok megis erdemlitek h csak arra kelletek, ti se nezitek a fiut mikor nevetve otthagyjatok.. Majmok.
2017. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz erzres, mert ha elmegy egyedul maradok ujra es emiatt komoly problemaim vannak...
2017. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!