Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküliek! Hogy bírjátok...

Munkanélküliek! Hogy bírjátok az állandó visszautasítást?

Figyelt kérdés

Én tavasz óta nem dolgozom, azóta küldözgetem az önéletrajzokat,mondanom se kell a legtöbb helyről annyit se írnak vissza hogy fordulj fel.Anyumék sokszor szekálnak, de hát nem tehetek róla ha nem vesznek fel sehova. Pedig már szeretnék önálló lenni, de így nem tudok... Nincs sok munkatapasztalatom, de hogy legyen ha sehova sem kellek?Többféle papírom is van, két nyelvvizsgám (egyik felsőfok). Nálam százszor hülyébbek meg dolgoznak, mert volt protekció.

26/L



2012. nov. 12. 14:45
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%
Milyen nyelvet beszélsz? Ha Budapesten laksz és az egyik angol, nálunk mindig van felvétel.
2012. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
88%
Nem könnyen! Pénzügyi végzettségem van és nem hogy a szakmámban nem tudok elhelyezkedni, de még a nagyobb áruházakba sem kellek árufeltöltőnek, vagy takarítónak, vagy a gyárakba betanított munkásnak. Na, erre varrjatok gombot! :(
2012. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
88%
Sz@rul,de büszkén.Már megszoktam.
2012. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
93%

Rohadt nehezen!


4 hónapja keresgélek Budapesten, eddig több mint 100 önéletrajzot küldtem és összesen 6 helyre hívtak be. Ezekről a helyekről persze azóta is értesítenek.... Középfokú általános gazdasági és statisztikai ügyintézőm van, illetve felsőfokú banki szakügyintézőm.


Nem tudom meddig lehet még ezt bírni de napról-napra nehezebb, hogy sehova nem kellek!

2012. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Egy gyárban nekem is azt mondták hogy nem feleltem meg a teszten.Kb az óvodában nehezebb feladatok vannak. Ja és az összeszerelői melóra az elvárt végzettség 8 általános volt.

De én nem feleltem meg...

2012. nov. 12. 14:52
 6/44 anonim ***** válasza:
2012. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Én is rosszul bírom,ráadásul úgy,hogy van munkám,csak semmilyen törvényt nem tartanak be,betegszabi,rendes szabi nincs,a minimálbért néha megkapjuk,néha nem,és már több hónapja keresek másik állást,de még semmi. Angolul nagyon jól beszélek,2 évet éltem Dániában. 1 válaszoló:megkérdezhetem,hol dolgozol,ahol keresnek angolul tudó embereket? Megpróbálnám,hátha...
2012. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Én több, mint 2 éve keresek munkát. Még takarítónak is protekció kell...szánalom
2012. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
7-es: angol mellett kell tudni még egy nyelvet:(
2012. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Pl. fordítóirodáknak dolgozhatnál otthonról is addig amíg állást keresel. Általában mindegyik külsős fordítókkal dolgozik, e-mailben küldik az anyagot, és kérik a fordított változatot, számládra utalnak.
2012. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!