Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim, mi lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek barátaim, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Most egyszerre minden barátom eltávolodott tolem. Mi lehet a baj? Nagyon szomoru vagyok, és már a sirás környékez...
2017. márc. 3. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Hát mivel nem osztottál meg semmi háttérsztorit így bármit írhatunk, de úgy viselkedek most majd mint a profi pszichológusok (óra bér 10000Ft) mi a problémája? miért érzi ezt? a válaszok önben rejtőznek kedves ne nyomja el őket, együtt majd megfejtjük a probléma okát, de addig is húzom az időt feltett kérdésekkel, mert az óra bérem 10000 ft, szóval történt magával mostanában valami rossz dolog, esetleg magában zuhant, amitől ezt a reakciót válthatja ki másokból?

LE A POLGÁRPUKKASZTÁSSAL, idd a szavam idd!! MINTHA IVÓVÍZ VÓNA ÉS A SIVATAGBAN LENNÉL 4 napja KISZÁRADVAAAAAAAAAAAAAAAAA.

2017. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már nekem se nagyon, de én boldog vagyok xd
2017. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rutinpók válasza:
A barátból lesz a legnagyobb ellenség.
2017. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem évek óta nincsenek barátaim. Igazából megszoktam, hogy suliban nem beszélek szinte senkivel szünetben és hogy rólam sokszor meg is feledkeznek :)

Sad story

De ez van. Nem hinném, hogy teljes mértékkben velem van a baj, szerintem az osztálytársaim túlságosan is mások, mint én. Persze én is tudnék közeledni. Amúgy nincs köztünk semmi rossz, csak ők leszarnak engem, én meg leszarom őket.

Az, hogy nálad mi a helyzet, nem tudom, mivel nem irtál semmi konkrétat.

2017. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!