Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond? Miért nincsenek IGÉNYES lányok?

Figyelt kérdés

Amit most írni fogok HOSSZAN nem fog tetszeni sem férfiaknak sem nőknek. Talán aki hasonlóan igényes mint én majd ír valami értelmeset és megnyugtat ,hogy DE DE bizony van ilyen lány!

Szóval az a problémám, hogy gyakorlatilag minden lány akivel eddig randiztam,kapcsolatban voltam, megismertem -ISMERTEM tehát nem akarok itt általánosítani- nem felelt meg nekem.


1. Egyrészt külső: Nekem bevallom nagyon nagy igényeim vannak. Legyen hibátlan szépség.Nehéz ilyet találni? Nem annyira! Ismertem pár ilyen lányt a külsejük rendben volt de a többire majd kitérek. Szeretnék egy gyönyörű karakteres arcot ez a legfontosabb, legyen nőies, szexis, kislányos. Az alakja legyen jó. Ne legyen már igénytelen! lógó háj stb. Én adok magamra, nem tudna belekötni de akkor ő is. Persze a formás fenék, mellek adottság de nem ezek a legfontosabbak. Aztán öltözködjön normálisan ne úgy mint egy bugris! Nőiesen, ismerje a divatot, sminkeljen szépen, legyen jó illata stb. Lehetőleg a megfelelő alkalomra a megfelelő ruhát vegye fel, ne kelljen égnem mellette, had legyek büszke rá mindig. Azt akarom ,hogy csodálhassam mert olyan szép.

Mielőtt nyavalyognátok! Vannak ilyen lányok akik nekem külsőre megfelelnek. Kevés de van. Mondjuk valószínű aki nektek 10/10-es az nekem max 7-es de mindegy én hepciás vagyok, ízlések és pofonok.


2. Másrészt a belső: Hát ez már nem egyszerű. Néhány egyszerű szóval dobálóznék mint például jószívű, humoros, OKOS, ambiciózus stb. Ezeket szerintem mindenki sejti miket írnék még. De például az ,hogy okos. Ebben annyi buktató van, fel sem tudom sorolni. Az hogy valaki okos és művelt nem ugyan az, a műveltséghez hozzátartozik a jó ízlés, a tájékozottság mindenféle témában akkor ezekből jönnek különböző tulajdonságok mint például ha hall valamit azt egyből elhiszi e vagy utána jár ugye mennyire felületes, szorgalmas, körültekintő , mennyire lehet megvezetni stb. Jó érzés lenne ha én mondanék valamit és értené miről beszélek nem kéne folyton elmagyaráznom vagy azt hallgatnom "hát én nem tudooom".

Aztán miért nem lehet valaki igényes a környezetére? A legtöbb fiatal lány nem képes rendet tartani! Igénytelenek, nekem kell utánuk pakolni, nekem kell FŐZNI!!! mert ők már egy rántottánál is elakadnának. Van aki nem mos rendszeresen fogat, nem fürdik, büdös, bagózik, alkoholszagú mert az érdeklődése kimerül a piálásban hétvégente. Nincsenek normális céljai, azt hajtogatja az összes! "hááát egyetemre (befizetik a szülei mert másképp nem megy) megyek aztáááán majd külföldre szeretnék menni (mert Magyarországon élni nem menő ugye) és itt kb eladnak. Terveik szerint addigra már az instagramon látott luxusban fognak élni aztán majd posztolgathatják a sok parasztnak de hogy hogyan érik ezt el arról fogalmuk sincs. Pénzes pali kell nekik és kész. Vagy kevés százalékuk dolgozni szeretne de ők is csak beállnak a 99%-ba dolgozni valami multinak és kész. Valami értelmes ambíció? Életcél? Persze idevehetnék még sokmindent: nincs tartásuk (értitek ugye?) hiányzik belőlük a nőiesség, normális önértékelés , kitartás, bátorság, mentális stabilitás.

Persze jöhettek azzal hogy nincs tökéletes ember, ne keresgéljem stb. Én tudom hogy nincs tökéletes ember de miért ne keressek olyat akiért érdemes élni?

Biztosan nagyon ellenszenvesnek találtok, hiszen szerintem sokatokat megsérettem valamivel a kis listámban. Azonban nem vagyok egy elviselhetetlen alak, ide közzétettem az elégedetlenségemet kioktatós idegesítő stílusban. Én egyébként azért támasztok ilyen igényeket mert hasonlónak meg is tudok felelni. És nem így születtem, nem pottyant az ölembe. Ha én fáradozok akkor a partnerem is törekedjen már rá. És nem nem érdekelnek az átlagos külsejű de nagyon jófej lányok sem. Volt ilyen is az életemben párszor, bennük csalódtam a legnagyobbat. Most nem érem be kevesebbel, ha így döglök meg akkor ez van.


2016. dec. 28. 01:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez teljesen reális.


Amit nyújtasz azt kapd cserébe te is.


Amúgy én a helyedben rástartolnék Palvin Barbira. Az kb neked való és pont partit keres. Én szurkolok hogy összejöjjön!

2016. dec. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg te olyat keresel, aki úgy néz ki mint egy cicababa, de úgy viselkedik mint egy nem cicababa. Érzed az ellentmondást? Ha ilyen nő van is, akkor az skizofrén.
2016. dec. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
19%
😂😂😂Mintha én írtam volna.34/N
2016. dec. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Taushi ***** válasza:
38%

2-es résszel abszolút egyetértek. Eddigi barátnőim közül mind rendetlen volt, főzés meg inkább szót se érdemel, stb..

Őszintén szólva, magára és a környezetére is igényes nővel még nem találkoztam sosem.

1-es részhez nem tudok hozzászólni, egyrészről mert nem vagyok olyan szinten, hogy a leírtakhoz hasonló külsejű nőhöz elég jó legyek, másrészről nekem nagyon más a 10/10.

2016. dec. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Utolsó: Simán jó lehetsz egy olyan nőhöz is. Csak rajtad múlik. Nyilván plasztikáztatni nem kell, de a tested olyan amilyenné formálod, egy hozzád illő haj is sokat dob, a többi dolog mint öltözködés ,higiénia és igényesség sem veleszületett tulajdonság ezeken is lehet változtatni.

Nagyon sok bomba nőnek külsőre nem hozzá illő partnere van. De szerintem ha valakinek jó adottságai vannak ne pazarolja el és törődjön magával.

A többit amit írtál én is tapasztaltam.


# 2 - Gondolkozz már el egy picit inkább :)


Palvin Barbi jól hangzik kedvesnek tűnik de nekem nem fér bele hogy csupasz popsival pucsít szóval bukta nálam :D

2016. dec. 28. 02:36
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Aki jól néz ki,annak végképp nem kell belsőre megfeszülni,ezt vettem észre,de ez mindkét nemre érvényes.Az ilyen nők úgyis találnak eltartót,arra sokukat nem szoktattak rá,hogy valami minimális intellektuális szintet elérjenek.Szóval egy bizonyos kinézet felett már érvényes a KFT Elizabet c. számának refrénje.Meg sok magyar pasit ismerek,aki magánál direkte jóval egyszerűbb lányt keres,ami a szellemieket illeti. Viszont nálad is látom ezt a magyar mentalitást,hogy lényegében bazári majomnak kell egy barátnő, nem azért,mert beleszerettél.Na,ezért lett elegem a magyar pasikból!!!
2016. dec. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Ezzel a hozzáállással örök magány ítéled magad. Talán egy pszichológus meg tudná magyarázni, milyen belső mozgatók alapján csinálod ezt.


Szóval csináltál magadból egy Mr. Tökélyt és keresed magadhoz Miss Tökélyt. És nem fogod megtalálni, mert annyi esélyed van rá, mint tűt megtalálni a szénakazalban.

Míg egy ugyanolyan korú srác Átlagos Jenő lesz, aki boldogan öleli majd magához Közepes Erzsikét. És pont azért fogják ők egymást nagyon-nagyon szeretni, mert mindegyik tudja magáról, hogy nem tökéletes, és boldog, hogy a másik így elfogadja őt.


Egy kapcsolatban nagyon fontos a másik elfogadása. Az emberek a kapcsolatukban szeretetre és elfogadásra vágynak, nem teljesíteni különböző feltételeket.


Tehát a nyitókérdésedre válaszolva:

Igen, veled van a gond!

2016. dec. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Ismerek egy ilyet.


Pár napja szakított vele a jegyese.


Amúgy szerintem vannak ilyen lányok. Nem is egy... de nem is az a baj, hogy nincsenek.


Hanem az a baj, hogy vannak más férfiak is körülötte rajtad kívül. És mire te rá találnál, addigra már más jegyese... (semmi személyes :D ) ÉS még az se biztos, hogy veled összejönne, csak mert Te tudod nyújtani ezeket az elvárásokat, amiket leírtál és Te elvársz.


Szóval mondjuk lehet, hogy te azt mondanád, hogy van humorod, de én is azt mondom, hogy nekem van humorom... és könnyen lehet, hogy nagyon különböző humorunk van. stb. SZóval nem csak az a baj, hogy kevesen vannak, hanem az, hogy egyből körülrajongja őket a férfi társadalom. A nő valószínűleg kiválaszt egy szerencsést, aki megfelel neki, és mire Te megtalálod, addigra már van párja. ÉS ha nincs párja, akkor is sokan udvarolnak neki, és egyáltalán nem biztos, hogy téged kiválaszt. Például van sok jó tulajdonságod, de ezekhez egy rakás rossz is tud kapcsolódni, ami esetleg nála kizáró indok. ... mondjuk azt mondja unalmas vagy. Esetleg nagyképű, beképzelt, arrogáns, irányítás mániás, nem törődsz vele, nem becsülöd meg, nincsenek érzelmeid stb. bármi. Nem azt mondom, hogy ilyen vagy. Csak ezekhez könnyen kapcsolódhatnak ezek a tulajdonságok, és ez sajnálatos.


Szóval... sok sikert.

2016. dec. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Én az 1es válaszolóval értek egyet. Ilyen igények mellett neked is a maximumot kell adnod,amire a te "álomnőd" vágyhat.. tökéletes külső,belső,kimagasló egzisztencia..tedd fel magadnak a kérdést: BIZTOS,hogy mindezeket nyújtani tudod? Azok a nők,akikre szerintem te gondolsz, általában "köztiszteletben álló" (leginkább a politikai-úzleti pályához köthető, ill. befolyásos) családok sarjai,ahol megkövetelik a tökéletességet minden tekintetben.. hozzájuk azonban nem könnyű közel kerülni, hiszen megvan a saját szűk, "elit" körük,ahol mozogni szoktak..a Palvin Barbarához hasonló világsztároknál meg, nem akarlak megbántani,de kb 0 esélyed van, viszont pl a Lagzi Lajcsi lányát ismered? Szerintem az általad leírtaknak ő is megfelel..
2016. dec. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Gyönyörű és ténylegesen okos nő? Belőlük nagyon kevés van, és ha még találnál is olyat amelyiknek nincs párja, én kétlem hogy meg tudnád ugrani a elvárásaikat, bármekkora ásznak is tartod magad. Egyébként egy valóban magas szellemi szinten lévő ember nem fektet ekkora hangsúlyt a külsőre, de ha te ragaszkodsz hozzá hogy teljesen patent legyen akkor bizony be kell érned a barbie-baba típussal, különben nagyon hosszú magánynak nézel elébe.
2016. dec. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!