Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10/10-es lányt hogyan lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10/10-es lányt hogyan lehet megkozeliteni?

Figyelt kérdés
Ne gondoljatok arra hogy minden héten egy új ilyen lányt találok, meg arra sem hogy szerelmes vagyok és nem látom reálisan a valóságot, ő tényleg szinte hibátlan kedves, okos, szorgalmas és gyönyörű, ezek mondhatni rám is jellemzőek de annyira nem vagyok szép mint ő. Vannak apró jelek, de nem tudom eldönteni, hogy csak simán kedves és jofej vagy tényleg én is tetszek neki, kezdeményezni senki sem mer nála mert mindenkin sokkal jobbnak gondolja magánál

2017. márc. 4. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezdeményezz te, és választék híján csak téged válaszhat :D
2017. márc. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dorisz0724 válasza:

Hát ha folyton a szemedbe néz miközbe beszéltek akkor 1% az esélyed. A a szádat nézi akkor 3% ha a hajad akkor semmi kivétel ezalól az ha pl hülyén áll, akkor 2%

Ha a cipőjét nézi akkor 60% az esélye ha meg mindig nevet a legrosszabb vicceiden akkor gyerünk! 79% esélyed van! Viszont én a fiúkhoz nem értek, de van most egy srác aki tetszik, na annak hogy mutassam ki?

2017. márc. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ez relatív.

Ezt te is tudhatnád.

Aki neked 10/10-es lehet nekem 10/0-ás.;)

Sőt, amint kiismered te is észreveszed a hibáit.

Gyerekes vagy ha így állsz hozzá.

L

2017. márc. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es metróval, szerinted? vagy gyalog.
2017. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha 20perhuszas paly vagy
2017. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én gyalog közelíteném meg, nehogy elüssem véletlenül:((
2017. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!