Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a lányt hagynom kéne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a lányt hagynom kéne?

Figyelt kérdés
Vab egy lány akit kb fél éve ismerek. Van csávója de már én régebben ismerem, de nem ez a lényeg. Már találkoztunk is volt csók is és mindig nyávog hogy jegyezzem el... (elvileg csak hülyeségből) Ezt úy mondja hogy közbe palija van,meg mindig írja hogy küldjek képet meg milyen helyes vagyokxdd Ha ebbe a városba jön továbbtanulni akkor aztmondja lehet közös jövőnk... Nem tudom mit hisz ez a nő hogy várok érte kb 2 évet meg egyszerűen nem értem az egész nőt...pedig jól kijövünk. Na tehát nem tom eldönteni mit csináljam mert egyszer küldi az elég jó képeket máskor meg írja hogy egész nap a palijával lesz...(mindketten 17evesek vagyunk egy megyével arréb lakok)
2017. febr. 11. 08:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat az esetleges félreírásért, telefonról írtam és még álmos vagyok :D
2017. febr. 11. 08:58
 2/6 October15 ***** válasza:
100%

2017-be ne legyen már kifogás a telefon mikor a fél életeteket azon a szron élitek. :D


Oké:


Pro: Küld "jó" képeket: értsd minimális ruha vagy még az se. :P Tény, hogy hasznos.


Con: Kapcsolatban van, kapcsolat közben másokkal szórakoztatja magát és jó esélyjel nem csak veled. :)


Szerintem magáért beszél. Az amúgy nem érv, hogy régebben ismered meg, hogy kanos vagy. :D Sry vagyok de ez nem így működik.


25F

2017. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Telon is szoktunk beszélgetni de már egyre jobban szarom le :D
2017. febr. 11. 09:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom ilyen csajt.-.-

Szerintem hagyjad és keress egy Normális lányt.

Ha annyira szeretne vagy hasonló akkor már szakított volna a barátjával.

Legyél vele hideg csakhogy érezze hogy többet nem játszadozhat veled.

2017. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dugd meg emberesen, de kapcsolatot gondolom nem akarsz egy ilyen ribivel, hacsak nem direkt élvezed, ha fűvel-fával-vadvirággal megcsalnak.
2017. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak ezzel az egy csávóval de nevetséges mind a kettő. Köszi a válaszokat
2017. febr. 11. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!