Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy hardcore gamer pasival?

Figyelt kérdés
Arra gondolok aki éjjel napal jáccik, nyomatja a minecraftot, counter strikét stb.

2017. márc. 4. 18:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

*játszik.

Gyermekem, írni se tudsz ne akarj kapcsolatot.

L

2017. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Főleg olyannal nem, aki emellett még írni sem tud.
2017. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha játszol egész nap,miért kell neked kapcsolat? Hm?😕 Időd sem lenne a barátnődre a "fontos" tevékenységed miatt.Szóval Nem. 19L.
2017. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Mondjuk a csajom, is gamer lenne és például játszunk a wowozunk akkor ott van a chat stb..
2017. márc. 4. 19:10
 5/29 anonim válasza:
76%
Semmiképp mert egy életképtelen gyoker vagy.
2017. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mikor d*ugnánk?

Viccet félretéve. Én is rengeteget tudok kockulni. Minecraftozni, lolozni meg Skyrimezni, de (most figyelj) élek is mellette. Mondjuk barátaim nincsenek de van kismillió más hobbim, sportolok is rendszeresen és még írni is tudok (főnyeremény, mi? XD) Szóval annyit mondok, hogy ne csak és kizárólag ebből álljon az életed

2017. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Szépen ki kell nőni a hardcore gamerséget. Nekem komoly játékaddikciós problémáim voltak tizenévesen, amire rá is ment a kamaszkorom, de aztán leálltam az egésszel azóta van kismillió barátom, hobbim, rendes életem. Ennyi időt egyetlen tevékenységbe egyszerűen nem éri meg beleölni.
2017. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem "hardcore gamer"-nek hívják, hanem megszállott idiótának.
2017. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Gyere játszunk
2017. márc. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ha nem 13 éves akkor persze xD
2017. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!