Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek így vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek így vele?

Figyelt kérdés

Szóval megismertem egy irtó aranyos kedves lányt,nagyon egy húron pendülünk egyszerűen minden jó,kivéve azt hogy roma származású.Mielőtt félre értenétek,nem szabok diszkriminációt ezzel kapcsolatban csupán nem tudom hogy "megéri-e" így?Nem az az alja roma,tanul még,próbál tenni a dolgokért,diák melózik(16 éves) Ha a fiú teret is nézzük összesen 2 fiúval volt csak.

Szerintetek?



2017. jan. 22. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, mikor lett pozitívum az, hogy egy 16 éves gyereklány "még csak 2 fiúval" volt egész, hooooosszú életében... na, mindegy. Én nem tenném, mert hiába az igyekezet, sajnos, mindegyikük esetében valahol a háttérből bármikor előkerülhet a kiccsalád'.
2017. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
81%
Hat szerintem 16 evesen ketten jartak mar benne az kicsit k.r.vas. Ha magyar lenne is lek.r.vaznam.
2017. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos az ilyen lányok már ilyenkor nem 2-3 pasival voltak..már nem "menő" hogy húzzuk minél tovább ezt a dolgot.
2017. jan. 22. 23:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a családi hátterét.

Sajnos ezt tudom mondani. Hogyan él, milyenek a szülei.

Ha normális a család, akkor nem kéne, hogy gond legyen.


ha megpróbál tenni és diákmelózik és a családja is dolgozik, akkor hogyan merülhet fel benned ez a kérdés?

2017. jan. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Egy roma is ugyan olyan ember mint egy magyar. Roma is származhat intelligens, tanult családból , de ha feltetted ide ezt a kèrdèst akkor tèged igen is zavar az hogy ő roma származású.

De a kèrdèsedre a válasz , igen szerintem "megèri" ! ..Semmit sem vesztesz vele ,ha megpróbálod ,ha csak nem rasszisták a környezetedben lèvő emberek ..

2017. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
78%

16 évesen két pasi az igenis sok. Ráadásul a rendes romalányoknak csak kevés van életükben, a többinek ki tudja hány...


Ettől függetlenül lehet h még megkomolyodik. Viszont a családját azért nézd meg nehogy kellemetlen meglepetés érjen... Ha gázosak, akkor még mindig dönthetsz az alapján hogy a lánynak mi a véleménye róluk. (az én barátom is roma, s az ő szülei bizony problémásak, de ezt egyrészt ő is tudja, másrészt pedig ő nem ilyen. Bár nem élünk együtt, lehet én is szívok majd ha egyszer összeköltözünk...)

N

2017. jan. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gondolom te sem vagy sokkal idősebb. Miért ne jönnél vele össze? Nem családot akarsz vele alapítani hanem ideig-óráig jól érezni magad vele és lesz ami lesz. Ha tetszik akkor hajrá. Ha olyan a "vére" akkor úgyis kijön belőle hamar. 2 fiú nem sok, ha 15 évesen csinálta először, pl. 2 fél éves kapcsolat akkor az semmi.
2017. jan. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Mit tanul a lány?Szakma,gimi?
2017. jan. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem méri meg a te szavaiddal élve.
2017. jan. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én esélytelen,hogy valaha is romával jöjjek össze. Borzasztóan rossz tapasztalatom van velük, messziről kerülöm őket, eszembe nem jutna járni ilyennel.

Ha viszont neked nem probléma,akkor mi a kérdés?

Bár szerintem nem akkora erény,hogy 16 évesen még tanul..Ez lenne a normális.

2017. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!