Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól sejtem, hogy tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Üdv!17 éves lány vagyok és van egy fiú haverom,akiről sejtem,hogy bejövök neki.Két és fél éve ismertem meg a gimiben.

Ezeket a "jeleket" vettem észre:

-órák után a tanári előtt ültünk és beszélgettünk,amikor megjelent egy lány ismerőse,akivel láthatóan jól elvoltak.A srác később súgott valamit neki,mire a lány hangosan kimondta,hogy:"Ez az a lány?!"Mire a fiù azt is mondta,hogy ne mondja el (nekem???).

-egyszer azt mondta,hogy nem tud rám soha haragudni(nem mintha lenne oka xD)

-A baráti társaságunkban folyton engem csesztet pl.belefúj az arcomba

-folyton megérint,ha van lehetősége

-Azt mondta,hogy engem így szeret,ahogy vagyok.

Ha helyes a megállapításom,akkor most mit csináljak?Én nem érzek így iránta,mivel aszex vagyok.(Biztosan tudom!)Minden testi érintkezéstől rosszul vagyok(kivéve az ölelés,kézfogás),ill nem érzek szexuális vonzalmat.Ezt ő tudja már,egy kicsit elgondolkodónak tűnt,de utána úgy tűnt mintha semmi sem történt volna.Ugyanúgy "piszkált" (5.pont)



2017. márc. 5. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. A fiú valószínű nagyon oda van érted.
2017. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És szerinted mit tegyek??
2017. márc. 5. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Neked is bejön ő?
2017. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg egy ilyen lányt keresek, mint te, mert én is aszexuális vagyok. :D De sajnos a közelemben nincs ilyen. :'(
2017. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Wow!Örülök,hogy látok ilyet!:) Akkor most szerinted mit tegyek?
2017. márc. 24. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!