Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iphone 7 el hogyan lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iphone 7 el hogyan lehet csajokat könnyen szereznem?

Figyelt kérdés

Sok menő cuccom van így fognak rám tapadni a lányok?

16/f



2017. márc. 8. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert szemmel láthatóan egy csicska vagy.
2017. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Könyebb "menő cuccokkal" csajozni de akkor sem megy magától. Azért mert iPhone7-ed van vagy akár újabb BMW semmit nem ér, ha nem csajozol és villogsz is ezekkel.

Akit te keresel az a prostituált, azt meg nem a telefonod fogja érdekelni, hanem, hogy mennyi készpénzed van.

2017. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hülye gyerek egy szó a válasz... : HAZUDTAM mert kettő, de tessék: technokol rapid, tapadnak majd a csajok rád nyugi.
2017. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Feltünési viszketegségnek hívják a problémádat!
2017. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Na gyerekek ez a 21.század ahol már majdnem mindenkit az érdekel hogy mennyi "menő" cucca van és hogy mennyi csaja/pasija van/volt. Egy csicska vagy a normális lányok nagy ívben kerülni fognak.
2017. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egyenesen szánalmas, hogy így próbálkozol.

Süt rólsd, hogy a személyiséged egy nagy nulls, és evvel próbálod pótolni a hiányt.

A tömeg, buta lányoknál így van esélyed de ne hidd hogy az ambíciózus, reálisan láto lányok ezt értékelni fogják.

Buta vagy.

L

2017. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg metinzek 18 évesen, igen, és leszarom hogy mások azt mondják hogy a lol jobb, mert nekem az nem tetszik, hiába minden haverom szinte repper, meg elektronikuszene, én rocker vagyok, és nem fogok megváltozni másokért, mert van SZEMÉLYISÉGEM!
2017. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Az a szomorú, hogy rettentő sok lánynak ez a fontos nem pedig a belső értékek. Ez undorító, nem a pénzéért vagy a ruhái miatt kellene valakit szeretni, hanem azért mert hihetetlen személyisége van, ami megfog. Ha rendes lányt akarsz találni azt tanácsolom, hogy ne a telefonodat mutasd meg neki, hanem inkább add önmagadat és a pozitív dolgaidat!:) 14/L
2017. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
6# "de ne hidd hogy az ambíciózus, reálisan láto lányok ezt értékelni fogják." LOL olyan még létezik szerinted? :D
2017. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Itt nem azzal van a gond hogy iphone 7 ed meg márkás cuccaid vannak, hanem hogy ezzel akarsz megfelelni.
2017. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!