Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért van az hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért van az hogy a k*rvák jönnek be a normális csajokat meg le se szarjátok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 16:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jönnek be a ribik. Viszont nornális lánnyal meg sose találkozok, ezáltal nem is tudok kezdeményezni. De ha gondolod írhatsz. :)

16F

2017. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazából csak ugyanannyira igaz, mint fordítva.
2017. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Lányok! Miért azokat a "fiúkat" szeretitek, akik kihasználnak és nem tisztelnek? Én csak szeretni tudok, többre nem vagyok képes, nem is kellek egy lánynak se. Ugyanott vagyunk.


Majd megtalál egy normális srác, ne aggódj!

2017. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
unalmas már ez a kérdés
2017. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Általánosítás 4ever. Na és a páwa srácokkal mizu? :)
2017. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogok hazudni se, van olyan lány, aki kicsit kirivóan öltözküdik és mégis tetszik, de nem igaz az összesre.

Egy normális lány is lehet olyan, hogy mindennap új pasival van, sőt ebből ismerek 2 példát is, a sulimba járnak.

Plusz mikor tetszik egy lány, akkor még nem is tudom, hogy mi a foglalkozása, szóval elég hülyeség a kérdésed!

2017. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg unalmas, nem minden fiúnak azok jönnek be, általánosítás.
2017. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A válasz nagyon egyszerű :) Normális srácot kell választani. Gondolom választottál egy gyökeret, aki le se sz_r téged. Örülj neki. Úgyis csak megdugna és eldobna.
2017. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is adom a #4-es válaszoló válaszát, unalmas már ez a kérdés, nyafogás. Egyrészről nem ezt a kifogást kéne használni arra, hogy neked nincs senkid. Másrészről a k*rváktól pont azt kapjuk amire számítunk tőlük, ezért biztosra nem csapnak be minket. Harmadrészről senki se akar házasodni ilyen fiatalon, bőven jók erre az időszakra a k*rvák.
2017. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nincsen pasim csak kérdeztem ,mert mindenhol ezt látom és kíváncsi voltam,és az #5 nem bírom a páwa fiúkat,és bocsi az általánosításomért de a környezetemben csak ilyenek vannak
2017. jan. 22. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!